Auta do przewozu towarów oraz części do nich

Bardzo udanym, powszechnie używanym systemem do przewozu towarów jest kontener. Coraz szersze wykorzystanie kontenerów w transporcie pobudza powiększenie zapotrzebowania na specjalistyczne pojazdy do ich transportu są to głównie wielozadaniowe naczepy podkontenerowe. Ich solidna budowa, duża jakość, oraz różne możności wykorzystania zaświadczają o ich solidności i opłacalności.


naczepy na Jednostki zajmujące się wyrobem naczep posiadają w swojej ofercie różne rodzaje aut do przewozu kontenerów zarówno w kategoriach specjalizowanych, przeznaczonych do [TAG=transport
Wprowadził: Barry Lewis
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
kontenerów ustalonego typu, jak i uniwersalnych z wysuwem przednim, tylnym bądź ruchomym wózkiem osiowym, na jakim można umiejscowić wszystkie kontenery przeróżnych rodzajów. Naczepy służą do transportowania kontenerów drogą lądową. Występują w kategorii stałej, również z rozsuwanym tyłem, lub przodem, dzięki czemu można nimi przemieszczać kontenery wszelkiego formatu. Wykorzystanie trzech miejsc rozsuwania naczepy jest rozwiązaniem gwarantującym przewóz jakiegokolwiek rozmiaru kontenera, przy zachowaniu optymalnego rozłożenia ładunku między osiami i siodłem ciągnika, co wzmaga komfort i bezpieczeństwo jazdy. Kontenery mocowane są do konstrukcji naczepy za pomocą typowych zamknięć. Rama jest tak zaprojektowana, aby pomimo zastosowania wielu rozwiązań upraszczających jej obsługę i poszerzających jej możności obniżyć maksymalnie jej wagę. Naczepy podkontenerowe wytwarzane są w oparciu o najnowsze technologie produkcji i spełniają najwyższe standardy w konstrukcji naczep i w transporcie kontenerów.


TIR
Wprowadził: Elliott Brown
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Zachowano przy tym ich najwyższe zalety, takie jak wysoka funkcjonalność, łatwość obsługi, łatwość serwisowania i remontów rozsądzające o niskich wydatkach użytkowań. Najbardziej wykorzystywaną gałęzią transportu jest transport transport kolejowy towarowy cennik samochodowy, druga co do wielkości branża transportu pod względem liczby transportowanej masy towarowej. Nadzwyczaj charakterystyczne dla tej gałęzi transportu są transporty na bliskie i umiarkowane dystanse.Każdy pojazd systematycznie wymaga napraw, by dobrze spelniał swoje funkcje. Oryginalne Iveco części są w stanie stale utrzymywać perfekcyjną sprawność pojazdu - Iveco części do aut.
20-05-12 07:32:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.