Polacy pokochali snowboard!

Polacy polubili snowboard! Jeszcze niedawno, sporo z nas było zdania, że ślizganie po śniegu na desce to jedynie popisowe tricki małolatów. Dziś to dyscyplina sportowa i ogromna gałąź przemysłu sportowego.

Gdy pierwszy śnieg pojawi się na stokach, miliony ludzi chwyta za deski. W tej dziedzinie sportu, każdy znajdzie coś dla siebie. Trzeba tylko wybrać odpowiedni styl, aby zafundować sobie sporą dawkę emocji.

Pragniemy Cię zaprosić do równie ciekawych wpisów, które przygotowaliśmy dla Ciebie z radością. Więc kliknij stronę felgi aluminiowe 17 i oglądaj to, na co będziesz miał ochotę.

Od najbardziej klasycznego stylu jazdy, który polega na ślizgu po głębokim puchu, lesie czy otwartych przestrzeniach, po najbardziej efektowny styl jazdy . Zależnie od tego, jak będziemy z deski korzystać, taki rodzaj powinniśmy wybrać. Istnieją deski tzw all mountain, z przeznaczeniem dla początkujących i średnio zaawansowanych amatorów sportów zimowych, jak i tych zaawansowanych. Jednymi z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie są deski snowboard Gnu oraz Lib Technologies Attack Banana. Gnu, to deski solidne, wyróżniające się wysoką jakością oraz ciekawymi grafikami - często kontrowersyjnymi i hardcorowymi! Lib Technologies Attack Banana EC2-BTX Snowboard świetnie nadaje się do wszelakich wyczynów w powietrzu, akrobacji i trików w snow parku, jak i poważnego freestylu.
snowboard
Wprowadził: Eyes Up
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Planując szaleństwa na śniegu, zwróćmy uwagę na odpowiednią odzież. Jest to istotna kwestia, szczególnie jeśli jesteś początkującym narciarzem czy snowboardzistą. Nawracające wywrotki są nieodłącznym punktem każdej nauki jazdy. Snowboard odzież ma za zadanie nie przepuszczać wody ze śniegu, deszczu i chronić przed silnym, mroźnym wiatrem, umożliwiając swobodne odparowanie potu.


W wolnej chwili

Zainwestuj mądrze w obiektyw

Prawdopodobnie nie ma takiej rzeczy czy zjawiska, które jeszcze nie zostało ujęte przez fotografa. Sporo z nich za pomocą fotografii potrafi z na pozór pospolitego, zwyczajnego przedmiotu uczynić prawdziwe dzieło sztuki. Sama fotografia zresztą choć raz w roku mieści się w polu zamiłowań niemal każdego urlopowicza.

Niezależnie od tego, jak chcemy jeździć na desce, koniecznym jest by na początku, nauczyć się ślizgu i podstawowych zasad operowania deską. Z tego powodu najbezpieczniej szkolić się pod okiem instruktora, dzięki któremu zdobędziemy odpowiedni zasób informacji i umiejętności. Dowiemy się co robić, aby ”deska” stała się naszą pasją i przy tym była absolutnie bezpieczna. Snowboard to idealny sposób na zimową chandrę, tak więc nie zastanawiajmy się dłużej i gdy tylko warunki narciarskie na to pozwolą, wyruszajmy na stok z deską u boku!
20-03-13 10:13:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.