Wakacje raczej na sportowo? Jeżeli chcesz aktywnie spędzić czas, wybierz się na północ!

Zwykle wakacje kojarzą nam się z leżeniem na plaży lub nad brzegiem morza. Są jednak ludzie, którzy wolą spędzić swoje wakacje na aktywnie - jeżeli do nich należysz, wówczas bez wątpliwości zainteresuje Cię opcja spędzenia wakacji na północy Europy!
Śliczna Skandynawia
miasto
Wprowadził: Ashlynn Pai
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Jeżeli zależy Ci na możliwościach podziwiania piękna przyrody, a jednocześnie chcesz spędzić wczasy na sportowo, wtedy bez wątpliwości powinieneś śledzić loty do Sztokholmu oświetlenie (zobacz nasze linki) do Oslo i ich ceny. Na szczęście z licznych polskich miast do Skandynawii latają niedrogie linie lotnicze, dzięki czemu możesz polecieć na miejsce niejednokrotnie za przysłowiowe grosze (www.lot.com/bilety-lotnicze/loty-z-gdanska-do-warszawy). Jeśli jednak niespecjalnie odpowiadają Ci loty do Sztokholmu, możesz również zdecydować się na przeprawę promem - to z pewnością będzie niezapomniana przygoda!

W wolnej chwili

Do którego miasta trzeba wybrać się na nadmorski odpoczynek?

Falochron nad Bałtykiem
Wprowadził: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu
Nie da się ukryć faktu, że wypoczynek stanowi znaczącą część naszej powszedniości. Mowa w tej sytuacji zarówno o tymczasowym odetchnięciu, takim jak chociażby zorganizowanie wolnego wieczora przed telewizorem, jak i o wybraniu się na parę dni do totalnie innego miejsca, niż to, w jakim w tej chwili przebywamy.


Jak dostać się do Skandynawii? Jak już pisaliśmy, najlepiej dostać się do jakiegoś skandynawskiego kraju będzie bez wątpienia samolotem. Takie bilety lotnicze Gdańsk kinkiet (zobacz jeszcze więcej) Warszawa proponują
osiedle
Wprowadził: Xella Polska Sp. z o.o.
Podpatrzone na: Xella Polska Sp. z o.o.
praktycznie co parę dni. Zazwyczaj możesz kupić tanie bilety lotnicze Gdańsk zwłaszcza często proponuje je za dosłownie parę groszy (http://lot.com/bilety-lotnicze/loty-do-sztokholmu). Jeżeli poważnie myślisz o wyprawie do Skandynawii, wówczas musisz śledzić również różnego rodzaju promocje na pływanie promem - to zdecydowanie niesamowita przygoda.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.