Specjalistyczne gadżety i programy na PC-ta

Wśród nowinek technologicznych nie brakuje informacji o coraz nowszych i lepszych programach i akcesoriach do naszych komputerów. Naturalnie to, czego potrzebujemy, zależy nie tylko od naszych prywatnych upodobań, ale przede wszystkim od tego, w jakim celu przeważnie używamy naszego komputera.
ochrona komputera w czasie pracy
Wprowadził: włodi
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Wymaganych oprogramowaniem, które powinien mieć każdy użytkownik PC-ta jest program antywirusowy. ESET to popularna i sprawdzona marka w tej dziedzinie. Najpopularniejszym programem tego wytwórcy jest ESET NOD32 Antivirus. Chroni nasz komputer przed wirusami, robakami, rootkitami oraz zabezpiecza dane z kart kredytowych, loginy i hasła do kont bankowych. Chociaż jest to niezawodny i kultowy program, została wyprodukowana jego ulepszona odmiana - Eset Smart Security. Zdecydowanie trzeba dodać, że ESET Smart Security jest jednak bardziej godnym polecenia oprogramowaniem, niż Eset NOD32 Antivirus, bowiem został wzbogacony w pomocnicze funkcje, jak np. zabezpieczanie komputera w wypadku kradzieży, ochrona przed botnetami, zapora osobista, kontrola rodzicielska, antyspam, protekcja urządzeń mobilnych (pełna wersja programu winkalk). Jeśli chodzi o wyspecjalizowane programy kalkulacyjne, na pierwszym miejscu sytuuje się WinKalk. Jest to program służący do podstawowych wyliczeń geodezyjnych. Wariant podstawowy gromadzi większość funkcji obliczeniowych niezbędnych dla każdego geodety.

Ten nasz link (https://www.bizuteriaperlei.pl/kategoria/pierscionki-ceramiczne) kieruje do materiału, który zawiera przydatne treści - z pewnością Cię zafascynują i będą przydatne.

WinKalk posiada również kilka rozszerzeń opcjonalnych, jak moduł trasy, transformacji układów, czy rejestratora. Tymczasem dla osób, których praca polega przede wszystkimna generowaniu tekstów obcojęzycznych, bardzo pomocne będą specjalne klawiatury, jak np. klawiatura rosyjska. Co prawda możemy za pomocą odpowiednich ustawień, dostosować polską klawiaturę do innego języka lub skorzystać z odpowiednich programów, jednak przez dłuższy czas posługiwanie się cyrylicą bez takiej klawiatury, będzie bardzo trudne (eset smart security). Klawiatura rosyjska będzie więc bardzo opłacalną inwestycją w takiej sytuacji.


W wolnej chwili

Globalna sieć komputerowa narzędziem w poszukiwaniu pracy - czyli w jaki sposób ułatwić sobie funkcjonowanie

praca
Wprowadził: Jim Larrison
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Poszukiwanie pracy absorbuje coraz potężniejszą liczbę zainteresowanych ludzi. Wszystko z uwagi na ogromny poziom bezrobocia, który sprawia, że konkurencja na rynku pracy jest wielka. Warto więc zrobić wszystko, aby wyszukiwanie pracy sobie bardziej ułatwić. Wspaniały okazuje się być Internet, który obecnie spora część z nas posiada w domu.

Okazuje się, że rynek komputerowy oferuje różnego rodzaju udogodnienia dla osób pracujących w niszowych zawodach. Jednak bez względu na wykonywaną pracę, każdy komputer musi być odpowiednio chroniony. ESET oferuje programy antywirusowe przystosowane do osobistych wymagań wszystkich klientów.
19-03-05 07:26:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.