Gdzie latamy na wakacje w super cenie?

W okresie letnim każde biuro podróży proponuje wyjazdy last minute. To świetna sprawa - pozwala oszczędzić całkiem dużo pieniędzy, a ponadto ta nutka niepewności - bo właściwie może się okazać, że interesująca propozycja pojawi się w przeciągu jednego wieczoru, a za parę godzin będziemy wyjeżdżać na wakacje.
Ogromna ilość osób planuje właśnie w taki sposób podejść do zaplanowania wypoczynku. Pakują plecaki, biorą urlop w firmie i zasiadają do komputera by znaleźć biuro podróży i korzystną okazję. Zależnie od preferowanego kierunku trzeba wpisać w wyszukiwarkę właściwe hasło. „Last minute Hiszpania” - na przykład. I natychmiast zobaczymy w odpowiedzi sporą listę. Jeśli idzie o Hiszpanię, to najpopularniejszym kierunkiem pozostaje Majorka. Urlop tam można spędzić już za 1400 złotych.

A „last minute turcja”? Tu propozycje są jeszcze lepsze. Tygodniowy pobyt w imprezowym zagłębiu Turcji - Bodrum może kosztować nas zaledwie 800 - 900 złotych. Czyż to nie wspaniała propozycja? Warto przejrzeć kilka ofert - czasami różnią się znacząco. Za tę samą cenę w jednym hotelu dostaniemy wypoczynek - https://eccoholiday.com/region/hiszpania/teneryfa/ - all inclusive, a w innym, o odpowiadającym standardzie - tylko śniadania. Zwracajmy uwagę na to, na czym nam najbardziej zależy - czy wolimy hotel niedaleko plaży, czy może być w bocznej uliczce, za to z pełnym wyżywieniem. To drobnostki, ale właśnie takimi elementami różnią się propozycje.

No i zostaje jeszcze jeden kierunek: „last minute Egipt” - to wciąż najczęściej wybierany kraj na wypoczynek dla naszych rodaków. Ciepło, dość niedrogo no i naturalnie piramidy, Sfinks, pustynia. Gdy znudzą nam się kąpiele słoneczne z pewnością będziemy mieli co robić. wakacje w Egipcie są też konkurencyjne gdy mowa o cenie. Tutaj już za 900 złotych można spędzić siedem dni w czterogwiazdkowym hotelu w opcji all inclusive.


W wolnej chwili

Do jakiego kraju wybrać się na wakacje w tym roku?

Praca w okresie wiosenno- letnim to istna męka. Jak możemy się skoncentrować na codziennych obowiązkach, gdy za oknem króluje tak piękna aura? Ale gdy tylko wyłapiemy możliwość, odrywamy się od naszych spraw i marzymy o urlopie w tym roku. Wielu ludzi ma schowane w głębokiej szufladzie radosne ulotki agencji turystycznych i gdy nikt nas nie widzi, z zapałem je wertujemy, wyszukując atrakcyjnych propozycji na wczasy.

Nie jest dziwnym, że wycieczki last minute są tak popularne, skoro za niewielkie pieniądze można spędzić wspaniały urlop w pięknym miejscu. Pamiętajmy tylko, by biuro podróży, które wybierzemy, było pewne.
19-04-08 11:20:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.