Szukanie usługi przez internet

Internetowy lokalizator funkcjonuje w Polsce już blisko 5 lat, jednak pomimo mijającego czasu nie traci zaufania użytkowników i wciąż jest jednym z najczęściej używanych witryn umożliwiających wyszukiwanie i określanie położenia rozmaitych obiektów.

Ponadto witryna posiadaj bardzo atrakcyjną opcję wyznaczania trasy z jednego miejsca do drugiego. Jest to narzędzie mocno uniwersalne i przydatne wszystkim, ponieważ podróżnik ma możliwość wyznaczania trasy komunikacji publicznej w miastach w kraju jak i własnym autem a nawet na pieszo.
Gdy określimy sobie np. trasę z jednej miejscowości do drugiej, to otrzymujemy nie tylko mapkę z wyznaczoną trasą przejazdu ale i szacowany okres "wycieczki" i długość całej trasy. Można również wydrukować sobie cały plan jazdy wymieniony punkt po punkcie. W taki sposób nikt nie jest w stanie zabłądzić po drodze, nie posiadając nawet żadnego nadajnika GPS.
Natomiast gdy określamy sobie trasę w miejscowości przy pomocy komunikacji miejskiej wielkich miast Polski, to system dokładnie wyświetli linię tramwajową czy autobusową wraz z czasem potrzebnym na jazdę i podróż na pieszo. Z takimi szczegółowymi danymi, pasażer nie ma szans zgubić się w mieście, które może być dla niego całkowicie obce.

Po wejściu na witrynę internauci mają możliwość nie tylko dokładnego zlokalizowania wybranych przez siebie obiektów ale także analizowania wyników wg konkretnej branży czy lokalizacji. Wystarczy tylko wskazać wyraz i miasto lub obszar funkcjonowania interesującej nas podmiotu typu: deweloper Poznań, biuro rachunkowe Łódź itp. Ostatecznie otrzymamy pełną lokalizację wizytówek na mapie regionu wraz z adresem.

Zumi to także portal zawierający szeroki katalog map obejmujących teren całego kraju a także dokładne plany ogromnej liczby miejscowości. Co więcej te mapy można obejrzeć w kilku wersjach (w tym również z satelity). Internauta korzystający z tej funkcji ma również możliwość zlokalizowania na terenie wyselekcjonowanej mapy konkretnych obiektów (np.

Interesują Cię różnego typu branżowe posty? Więc kliknij tutaj i czytaj nasze następne wpisy na ten temat. Czekamy na Twoją opinię.

noclegowych, gastronomicznych) bądź atrakcji takich jak plaże, wypożyczalnie różnego sprzętu itp.

Poszukiwanie obiektów jest także realne przy użyciu urządzeń mobilnych. Trzeba tylko skorzystać z programu "Zumi Lajt" a następnie sprecyzować zapytanie do słowa charakteryzującego dany cel i wskazać dogodną lokalizację. Pisząc zapytanie typu: drzwi Katowice, deweloper Warszawa dostaniemy pełną listę wraz z adresami i zaznaczeniem na mapie.

Serwis Zumi posiada też dużą bazę ogłoszeń nieruchomości położonych na terenie naszego kraju. Można znaleźć tam działki, domy, mieszkania zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego. Banalna w obsłudze wyszukiwarka wewnętrzna jest w stanie wyświetlić korzystne ogłoszenia, które odpowiadają szukającemu. Ilość ogłoszeń w portalu na pewno usatysfakcjonują każdego
21-03-04 07:25:56
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.