Zostań poliglotą!

Komunikowanie się dobrze co najmniej jednym językiem, najlepiej naturalnie angielskim, jest dziś kluczową kwestią. Umiejętności lingwistyczne należy budować już od najmłodszych lat, dlatego jeżeli pragniesz, aby twoje dziecko biegle mówiło językiem Szekspira, do Google wklej słowa „angielski dla dzieci Gdańsk”.
Znajomość języka angielskim jest niezwykle cenna w obecnym świecie, gdyż większość pracodawców na to patrzy. O ile zatem uważasz, że musisz ulepszyć swoje talenty przed rozmową kwalifikacyjną albo zamierzasz rozpocząć naukę angielskiego od zera, do wyszukiwarki wklej sformułowanie angielski z dojazdem (po przejściu na stronę). W tej usłudze lektora języka przyjedzie wprost do twojego domu, nie będziesz musiał jeździć na drugi kraniec miasta, by trafić na zajęcia.
Zajęcia z dojazdem lektora
Wprowadził: Moose
Podpatrzone na: http://www.moose.pl
Do naszej ojczyzny zbliża się europejski kryzys ekonomiczny, coraz trudniej będzie znaleźć wszędzie pracę. Rozsądnym wyjściem w takiej sytuacji jest podnoszenie kwalifikacji. Jeśli zamierzasz cudownie wypaść na rozmowie o pracę, musisz legitymować się zdolnością mówienia w co najmniej dwóch językach nieojczystych. Nauka hiszpańskiego Warszawa- , jako następnego języka, może okazać się idealnym pomysłem. Pracodawca z pewnością doceni fakt, że umiesz płynnie komunikować się z jego kontrahentami z Hiszpanii lub państw latynoamerykańskich. Jeżeli postawisz na naukę języka hiszpańskiego, do wyszukiwarki internetowej wklep hasło „hiszpański Wałbrzych" (idź tutaj).

uczniowie szkoły dla dorosłych
Wprowadził: Moody College of Communication
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Innym językiem, którego dobra znajomość da ci znaczny atut w ocenie HR, to mowa Francuzów. Warto zaznaczyć, że język francuski to główny język, używany w kontaktach międzypaństwowych. O ile poszukujesz stanowiska w instytucjach państwowych, które parają się dyplomacją, możliwość bezbłędnego porozumiewania się po francusku będzie kluczowa. Pamiętaj również, że mowa Francuzów to inny, po angielskim, naczelny język, obecny w strukturach Unii Europejskiej. Jeżeli szukasz dobrych lekcji nauki mowy Moliera, do Google wpisz frazę „kurs francuskiego Warszawa”.


W wolnej chwili

Wrocław - miasto IT

Dryvit Systems
Wprowadził: Omega Communication
Aktualnie na rynku pracy programiści mają jak w raju. W każdym portalu z ogłoszeniami znajdą setki ofert, mnóstwo firm chce zatrudniać freelancerów do współpracy.
18-06-22 14:42:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.