Pokoje dla pracowników

To jasne, że konstruując drogę lub budynek i biorąc siłę roboczą z odległych miast trzeba zagwarantować pracownikom gastronomię i łóżko po długim dniu robót. Zdobycie bonów do pobliskich punktów gastronomicznych to nie problem, kłopoty rodzą się w przypadku noclegów. Nieco drogim i niełatwym rozwiązaniem jest zbudowanie barakowych lokali noclegowych na miejscu budowy. Ja polecam inny pomysł - kwatery pracownicze Łódź, Warszawa, Kraków – w każdym sporym ośrodku miejskim w Polsce można namierzyć takie przybytki.

Noclegi dla firm
Wprowadził: BP
Jeżeli jesteś biznesmenem, który szuka tanich akomodacji dla swoich robotników albo jesteś osobą pracującą w sporej odległości od miasta i nie chcesz rujnować się na hotel, rekomenduję skorzystać z niezastąpionego sieci. Sprawdź lokalizacje tanich kwater zwyczajnie wklejając w wyszukiwarkę np. „noclegi pracownicze Wrocław” o ile miejsce robót jest położone we Wrocławiu.

W wolnej chwili

Interesujące miejscowości nad morzem

dzieci
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu
dzieci
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu
Polskie morze przez długi czas było nie brane pod uwagę w naszych planach wakacyjnych. Utarło się, że najchętniej odpoczywa się w zagranicznych kurortach. Zauroczyliśmy się malowniczą Toskanią, słoneczną Grecją, czy starożytnym Egiptem. Nie wyobrażamy sobie już dobrego wypoczynku bez upału i błękitnego morza. Zapomnieliśmy już o tym, jak okazałe wybrzeże oczekuje na nas w Polsce.


Rzecz jasna identycznie można postępować, gdy interesuje cię inny region – dla Łodzi powinieneś wpisać w Google frazę „noclegi pracownicze łódź”. Zanim wybierzesz sprawdź drobiazgowo szczegóły oferty. Sprawdź, czy robotnik otrzyma dobry dostęp do podstawowych udogodnień, takich jak wygodna łaźnia i telewizja. To pewne, że zrelaksowany robotnik wykonuje pracę lepiej, niż zaspany i brudny. Pensjonaty pracownicze mają więc zapewniać ciszę oraz wygodne pokoje. W pewnych hotelach dodatkowo zapewnia się świetlice, w których zatrudnieni mogą spędzić czas razem – jedząc, grając w karty i itp.. To może zrobić mnóstwo korzyści dla efektów pracy. Jak? Otóż mocniej zaprzyjaźniony i zrelaksowany zespół pracowników na bank będzie realizował swoje role lepiej i szybciej.

pokój
Wprowadził: someToast
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Na koniec została kwestia cen. O ile planujesz zakwaterować dużą grupę ludzi, pamiętaj, że trzeba negocjować cenę. Większość zarządców hoteli pracowniczych zaproponuje ci rabat za daną liczbę osób. Miej na uwadze również, że nie możesz skąpić na pracowniku. Firma funkcjonuje dla zysku, ale nigdy nie należy zapominać, że najważniejszy jest człowiek.
Podpatrzone na: noclegidlafirm.pl
Wprowadził: Jan Kuc
20-03-03 07:13:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.