Porsche - marzenie niejednego mężczyzny

porsche
Podpatrzone na: www.morguefile.com
Ze snów o lalkach czy samochodach wyrastamy bardzo szybko. Im jesteśmy bardziej dorośli tym bardziej kosztowne stają się nasze fantazje - dom z basenem, luksusowa biżuteria czy szybki samochód. Nie ma mężczyzny czy chłopca, który nie marzyłby aby chociaż na parę chwil zostać posiadaczem kultowego auta jakim jest porsche 356.

Geneza marki

W wolnej chwili

Jak prawidłowo dbać o nasz samochód?

wycieraczki
Wszyscy użytkownicy samochodów życzą sobie, aby ich auta pracowały bez usterek i żeby nie trzeba było co chwilę jakichś części naprawiać lub wymieniać. Samochód to rzecz, jaka na ogół jest dość mocno użytkowana i niestety trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że nie uda nam się tak naprawdę takich napraw uniknąć całkowicie. Istnieje jednak kilka rad, które pozwolą nam użytkować auto długo i bezkonfliktowo. Niezwykle istotne zdają się być bez wątpienia regularne przeglądy stanu samochodu.


Marka porsche produkowana jest przez niemiecką firmę Dr. Ing. h. c. F. Porsche. Jej historia rozpoczęła się w roku 1931r. gdy Ferdinand Porsche założył swój biznes i rozpoczął produkcję najpierw samochodów osobowych, a później pojazdów pancernych na potrzeby III Rzeszy.

Pierwszą wersją porsche było wyprodukowane w 1947r. porsche 356, co ciekawe, pierwsze modele zawierały amortyzatory oraz silnik pochodzący z Volkswagena Gabrusa, po to aby obniżyć znacznie koszty produkcji tego modelu.

Absorbuje Cię ta sprawa? Jeżeli tak, to kliknij tu, a więcej przeczytasz tutaj (https://contra-odszkodowania.pl/). Dla części osób ten materiał to niecodzienne podejście do tego tematu.

Startowy model porsche 356 był pojazdem czterocylindrowym z umieszczonym z tyłu silnikiem. Porsche 356 zeszło z taśmy produkcyjnej w dwóch opcjach – coupe i kabriolet.

Kabriolety – czarny koń marki Porsche

porsche
Podpatrzone na: www.morguefile.com
Kabriolety modelu porsche 356 przeszły do legendy luksusu lat pięćdziesiątych, do tego stopnia, że stanowiły ponad 50% całej produkcji. 356 speedster – bo tak nazywała się edycja kabrioletów modelu 356, zaprezentowana została pierwszy raz zwolennikom motoryzacji w roku 1954 i została bardzo ciepło przyjęta. Cechą unikatową i ogromnym atutem tej wersji była nisko pochylona szyba, kubełkowe fotele i bardzo przystępna cena. Produkcja tej kultowej wersji zakończyła się w latach sześćdziesiątych wraz z początkiem produkcji następnego modelu porsche 911.

Samochody marki porsche przeszły do historii motoryzacji i stały się oraz znakiem dobrego smaku. Każdy posiadacz auta z logo czarnego konia na żółtym tle, mógł być pewien, że każdy detal tego auta został perfekcyjnie dopracowany. Nie sposób także nie wspomnieć o wielkich sukcesach marki w wyścigach i rajdach motoryzacyjnych, szczególnie tych długodystansowych. Do 2000 roku auta marki porsche zwyciężyły w ponad 2400 wyścigach. Auta spod znaku porsche to zatem nie tylko synonim luksusu ale przede wszystkim wielka moc silników i niesamowitą prędkość. biżuteria http://www.olenkaphu.pl/
Podpatrzone na: ff-custom-classic.pl
Wprowadził: S.D.
19-11-29 07:08:15
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.