Kierunek Turystyka i rekreacja - krótkie info

Studia na kierunku Turystyka i rekreacja jest połączaniem wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu wielu innych dziedzin, np. wiedza o środowisku, kultura, humanistyka, nauki ekonomiczne i prawo. Najlepszym kandydatem na wspomniane studia jest osoba, interesująca się tą dziedziną, a także podróżami, sportem i sposobami spędzania wolnego czasu.
Uczelnie wyższe, oferujące ten kierunek, umożliwiają nabycie informacji o zjawiskach odnoszących się do tej dziedziny a także metodach ich kształtowania.

Zaintrygowały Cię wiadomości opublikowane w naszym wpisie? Z pewnością spodoba Ci się też dodatkowe czytanie (http://www.stajniaiskra.pl/art/1059/moj-kon-nie-ma-do-mnie-szacunku.html). Nie zwlekaj więc i przejdź do następnej witryny.

Żacy uczą się planowania oferty rekreacyjnej dla różnych grup odbiorców, komunikowania się i nawiązywania kontaktów a także wykorzystania najnowszych środków przetwarzania i przesyłu informacji. W harmonogramie studiów Turystyka i rekreacja, umieszczone są również kursy, dzięki którym żak zdobywa umiejętności w zakresie marketingu wydarzeń turystycznych. Oprócz tradycyjnych kursów odbywają się też seminaria letnie i zimowe i szkolenia w terenie. Bardzo często obowiązkowa jest nauka dwóch języków obcych.

W wolnej chwili

Jakimi elementami charakteryzują się studia gastronomiczne w porównaniu do pozostałych?

Psychoterapia grupowa – w grupie siła!
Wprowadził: Bird&Co Sp. z.o.o.
Podpatrzone na: Bird&Co Sp. z.o.o.
Jakie studia podyplomowe, Kraków proponuje przyszłym studiującym, przekonać się można szperając w Internecie, na stronach www wielu uczelni. Szeroka gama ofert, która skierowana jest do przyszłych studentów, zawiera kształcenie na kierunkach takich jak komunikacja społeczna – co cieszy się niemałym zainteresowaniem wśród młodych i starszego pokolenia. Innego typu uczelnie, oferujące studia gastronomiczne, również mogą się poszczycić bardzo dużo specjalności do wyboru. Studia podyplomowe proponują wykłady i ćwiczenia na najwyższym poziomie. Szeroka baza zajęć do wyboru zadowoli także najbardziej wymagających oraz spragnionej wiedzy młodzieży.


książka
Podpatrzone na: www.morguefile.com
Studia turystyka (sprawdź także atrakcje w Białowieży) i rekreacja daje szerokie możliwości na rynku pracy ,a także wiele ścieżek kariery. Student opisywanego kierunku ma szeroki wybór branż, z jakimi ma możliwość związać swoją ścieżkę zawodową oraz wiele stanowisk, które ma możliwość objąć. Po ukończeniu studiów, absolwent może pracować w wydawnictwie przygotowującym przewodniki turystyczne, biurze podróży, jako osoba zarządzająca w pensjonacie, czy pilot wycieczek.


Interdyscyplinarność którą charakteryzuje się turystyka i rekreacja ,a także mnogość i dywersyfikacja ścieżek kariery, które może wybrać absolwent tego kierunku sprawiają, że jest on jednym z popularnych kierunków kształcenia.
18-12-20 13:15:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.