Postacie polskich grafików

Jan Dziaczkowski przez bardzo wielu miłośników sztuki uznany był za jednego z tych młodych artystów w Polsce, w którym tkwił olbrzymi potencjał, który został niewykorzystany tragiczną śmierć, która miała miejsce w Tatrach wrześniem 2011. Jan Dziaczkowski zajmował się fotografią, ilustracją jak również tworzeniem kolarzy. W 2007 został absolwentem warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych na wydziale malarstwa. Podczas swej krótkiej kariery nawiązał współpracę z Fundacją Sztuk Wizualnych ZAPF i S-ka w Krakowie a także udzielał się jeszcze w wielu innych ciekawych projektach.
Kredki do rysowania
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu/
Jan Dziaczkowski nie był jedynie faworytem polskich amatorów sztuki. Jego kunszt artystyczny był doceniany również poza granicami naszego kraju. Dowodzi temu fakt, że jego dzieła wiele razy były prezentowane na wielu renomowanych wystawach rozsianych po całym świecie.

W wolnej chwili

Co trzeba wiedzieć odnośnie tatuaży?

Tatuaże
Podpatrzone na: Nomar.com.pl
Wielu z nas nosi się z zamiarem zdobienia ciała tatuażem. Ta sztuka ma oczywiście rzesze fanów i wrogów. Zdecydowanie decyzję należy dokładnie przeanalizować – identycznie jak wybór salonu i ładnego obrazka.


Wystawy w USA czy Hiszpanii nie były czystym przypadkiem. Śmierć tegoż 28-letniego artysty odbiła się olbrzymim echem w środowisku, które reprezentował. Wielu jego przyjaciół jak również (witryna w tym temacie) znajomych po fachu do dnia dzisiejszego nie może pogodzić się z faktem, iż już nigdy nie zobaczą jego nowych prac. Dla wielu z nich przed Dziaczkowskim kariera międzynarodowego formatu stała otworem. Jego brak będzie odczuwalny też dlatego, że był to pogodny i życzliwy człowiek.

Sztuka malowania
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu/
Ogromną popularnością na świecie może się poszczycić polska artystka graficzna Luiza Kwiatkowska. Pracuje ona od paru lat ze wziętym pisarzem Juliuszem Erazmem Bolkiem, który jest zdobywcom Nagrody Światowego Dnia Poezji, która jest utworzona przez UNESCO. Luiza Kwiatkowska rozpoznawalna jest w głównej mierze z tego, że jej graficzne projekcje cechują się świeżością oraz innym, unikatowym sposobem postrzegania rzeczywistości.

Nowe spojrzenie na pewne rzeczy z całą pewnością jest dla wielu interesujące, i stąd też Kwiatkowska jest uznanym twórcom na całym globie. Połączenie inwencji Erazma Bolka jak również i Kwiatkowskiej dały świetne efekty. Bardzo wielu krytyków twierdzi, że taka mieszkanka powoduje, że rezultaty pracy są tak zadowalające. Obu tym artystom znakomicie udało się przelać poezję na ubrania. To nowość, która nie mogła nie zostać niezauważone - czytaj więcej na .
18-06-22 14:43:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.