Pozwól światłu LED zatroszczyć się o twoje zdrowie

Niespełna 80% danych dociera do nas za pośrednictwem wzroku. Z jakiego powodu zatem tak sporadycznie troszczymy się o niego, wybierając optymalne dla naszej pracy oświetlenie?

Diody LED
Wprowadził: sxc.hu
Podpatrzone na: sxc.hu
Niestety, w dalszym ciągu nie mamy wystarczającej świadomości tego, jak ważne jest odpowiednie światło, jego zadania umniejszając jedynie do ustawienia sobie określonego natężenia oświetlenia, pomijając wiele istotnych elementów i parametrów, takich jak jego barwa, intensywność, skład widmowy itp. A przecież mają one wpływ obok samego wzroku także na regulację funkcji życiowych, poziom stresu, stany emocjonalne i psychikę w ogóle.

Oświetlenie LED jest pomyślane w taki sposób, by być w pełni przyjaznym człowiekowi.

Czy odnośnie tej kwestii masz więcej pytań? (http://www.cadsol.pl/pl/produkty/catia) Jeśli tak, kliknij ten link - to nie może za nic umknąć Twojej uwadze!

Ich barwę i natężenie światła jesteśmy w stanie dopasować do naszych przyzwyczajeń i odczucia. Ale to nie wszystko. Moduły LED są bardzo bezpieczne: nie ma w ich składzie rtęci, nie emitują promieniowania IR i UV (poza białymi diodami LED, które mają niski poziom UV) i są zasilane bezpiecznym stałym napięciem.

Oświetlenie LED
Wprowadził: http://www.sxc.hu
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu
Jednym z najważniejszych założeń funkcjonowania przedsiębiorstwa LEDSolutions Polska jest zachęcenie naszych klientów do rozmyślnego i właściwego korzystania z oświetlenia, jak również do użytkowania i wdrażania takich rodzajów i ustawień oświetlenia LED, które pasują do danych okoliczności i obszarów działania człowieka, nie nadwyrężają wzroku i są bezpieczne.

Pracownicy naszej firmy z radością doradzą Państwu, które źródło światła LED będzie optymalne dla Państwa potrzeb. Skontaktuj się z nami już teraz. Nasz adres
Wprowadził: http://leds24.pl
19-05-23 07:03:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.