Wyposaż się we własną siłownię w mieszkaniu

Jeśli postanowiłeś dbać o sylwetkę i chadzasz na siłownię, bez wątpienia drażni cię tam parę rzeczy. Zwykle sala jest pełna i ćwiczący przetrzymują hantle, zatem pozstaje jedynie czekać cierpliwie na swoją kolej. Bywa tak, że na siłowni brakuje urzędzeń, takich jak na przykład orbiterek, przez co nie można wykonywać danych ćwiczeń.
Wprowadził: Sport-shop.pl
Często menager siłowni serwuje trenującym telewizję muzyczną, co każdemu, kto wykazuje nieco zmysłu muzycznego będzie zakłócać trening i zmuszać do noszenia odtwarzacza mp3. Poza tym niektóre siłownie dyktują dość wysokie ceny, więc tygodnie częstych treningów mogą wiele kosztować.

Nieprawdopodobnie fascynujący artykuł, czyż nie? Jeżeli również tak sądzisz, to kliknij na inne pomocne teksty (http://zaniemysl.com/), które wciągną Cię totalnie.Remedium na te wymienione problemy może okazać się stworzenie własnej siłowni w domu. Jeśli rozporządzasz metrażem oraz pieniędzmi, możesz zapomnieć o zaludnionej sali i po królewsku podnosić ciężary we własnych czterech kątach Przedstawiamy parę urządzeń, które trzeba zakupić:

W wolnej chwili

Trzeba ćwiczyć - choćby we własnym domostwie!

para podczas joggingu
Wprowadził: Ed Yourdon
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Taka persona, która przez niemal całe życie nieustannie stroni od aktywności fizycznej pewnie nie będzie żyła za długo. Tzn. ciężko wyrokować, ale niemal na 100% pewne jest to, że jeśli nawet życie będzie całkiem długie, to tak czy siak będzie ono tak jakby naznaczone wszelkiego rodzaju chorobami, nieustannym skarżeniem się na stan własnego zdrowia.


Wprowadził: iStock.com
- bieżnie (promocja na bieżnie kettler) – przydatna rzecz, gdy na zewnątrz zima, a ty boisz się przeziębienia, a równocześnie pragniesz utrzymać formę. Należy nabyć bieżnię, która zapewnia dużo ciekawych funkcji, takich jak np. symulowanie ciężkiej nawierzchni. Tą drogą poczujesz się, jakbyś truchtał na dworze. Sporo programów może też umożliwić robienie efektywnych treningów spalających tkankę tłuszczową, takich jak HIIT.

- innym sposobem na zrzucanie kilogramów może być rower stacjonarny (trening na rowerkach). O ile w letnie dni uprawiasz kolarstwo, zakupienie roweru ćwiczebnego do domu jest absolutnie niezbędne, by podtrzymać formę
.

- treningowa ławeczka. Idealne w rozwoju mięśni są bez wątpienia serie na wolnych ciężarach, więc punktem obowiązkowym okazuje się ławeczka z podtrzymywaczami oraz gryf z krążkami ciężarów.

- sztangielki} – kolejna obowiązkowa rzecz w pokojowej siłowni, niezbędne do trenowania mięśni. Najlepiej wybrać modele do samodzielnego komponowania obciążenia.

- drążek – możesz zainstalować go nad progiem. Niezbędny element do dobre ćwiczenia mięśni pleców.
Podpatrzone na:
19-08-13 07:04:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.