Serwis o grach na konsole

Proponowane dziś na szeroką skalę gry komputerowe i gry na konsole wybierane są przez tematycznych pasjonatów względem swojego gustu, a także wedle panujących aktualnie na rynku trendów. W szczególności często wybieraną grą jest Gran Turismo 6. Jej efekty specjalne oraz wysoką jakość zabawy dostrzegło już mnóstwo graczy. Już za jakiś czas będziesz mógł zagrać w Turismo ze swoją dziewczyną, ponieważ i ona wpadnie w wir grania!
FIFA 14 dla amatorów oraz profesjonalistów

Zbliżająca się wersja gry znanej od dawna oraz bardzo lubianej przez grających pasjonatów FIFA 14 (dowiedz się więcej) jest elektronicznym futbolem, dzięki któremu chociaż na moment można wczuć się w rolę piłkarza. Umiejętności manualne będą tu niezwykle dużą pomocą, gdyż mnogość możliwych do wykorzystania funkcji w połączeniu ze sprytem i szybkością działania dać mogą wyjątkowe efekty. Dzięki połączeniu sił oraz (strona) możliwości grania online w tę grę przeżyć można rewelacyjną przygodę i naprawdę wciągnąć się w granie.

Gran Turismo 6

xbox
Podpatrzone na: http://www.morguefile.com/
Doceniany szczególnie przez pasjonatów wyścigowych gier na konsole japoński twórca Gran Turismo 6 (Gran Turismo na Kazunori Yamauchi stworzył jej kolejną wersję. Pełna seria już od początku jej stworzenia oraz wprowadzenia na rynek cieszy się dużą popularnością, głównie ze względu na rozbudowane funkcje oraz rewelacyjną jakość dawanego do dyspozycji obrazu. Znakomity odbiór, wielość funkcji firm (polecamy https://www.forsel.pl/kredyty-dla-firm/kredyt-hipoteczny) dbałość o szczegóły sprawiają, że gra w Turismo jest jeszcze lepsza. Gracze zastanawiają się po cichu, jakie jeszcze innowacje wprowadzi producent.


W wolnej chwili

W co grać na PS4

playstation
Wprowadził: Fernando L
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Granie w gry to teraz niemal że norma dla większości odbiorców. Mimo to podjęcie decyzji co do kwestii w co grać potrafi nieraz stanowić nie lada problem. Kwestia staje się jeszcze bardziej kłopotliwa, jeśli do naprawdę wielkiej ilości gierek doliczyć możliwe urządzenia przeznaczone dla grających. Konsole , takie jak Playstation 4 czy również raczej normalne komputery stacjonarne?

Metal Gear Solid w czołówce często nabywanych gier

Znakomity dźwięk polifoniczny zachęci do gry także osoby, które dotychczas nie przepadały za konsolowymi wyścigami. Rekomendowana przez wielu gra Metal Gear Solid (tutaj) jest nowoczesną wersją twórcy gier Hideo Kojima. Jest to gra po raz pierwszy wypuszczona na rynek w 1998 roku, z tego też powodu dzięki wieloletniej tradycji oraz wprowadzaniu modyfikacji jest dziś tak rozchwytywana. Wybierz przygodową grę akcji dla siebie już dzisiaj, a satysfakcję poczujesz już od pierwszej rundy.
18-07-12 03:36:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.