Zabezpiecz się na przyszłość

kobiety
Wprowadził: Alex E. Proimos
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
ING Życie jest firmą z wieloletnią tradycją, pokaźnym doświadczeniem oraz klientami którzy od lat wracają zadowoleni. Te wszystkie plusy nie pojawiły się same. W Ing Życie pracuje licznych wykwalifikowanych specjalistów, którzy mają świadomość jak ważna dla ich klientów jest wykonywana przez nich praca. Wiedza i doświadczenie pozwoliły na zbudowanie wartościowej i pasującej do różnych osób oferty, na którą składają się ubezpieczenia grupowe i indywidualne na życie i zdrowie oraz fundusze inwestycyjne i różnorodna polisa na życie.

Ubezpieczenie na życie i zdrowie to oferta, która zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Wybór tej usługi to możliwość ochrony krewnych lub pracowników na wypadek śmierci lub ciężkiej choroby. Dobre ubezpieczenie odciąża nas w takiej sytuacji przez co możemy zająć się problemem a nie naszą sytuacją finansową.

Omawiany wątek z pewnością zawiera interesujące dane, lecz żeby uzyskać ich jeszcze większą ilość prześledź link (http://www.lot.com/bilety-lotnicze/przeloty-z-gdanska-do-bukaresztu), który jest niezwykle intrygujący.

Mając do wyboru jedenaście oferowanych umów ubezpieczenia możemy zdecydować się na najlepszą dla nas i dodatkowo dopasować ją do naszych indywidualnych potrzeb.

Fundusze emerytalne przedstawiane przez ING Życie to OFE do wyboru którego jesteśmy zobowiązani, dobrowolne IKE oraz prywatne programy emerytalne, które pozwalają regularnie gromadzić oszczędności i inwestować je dla powiększenia przyszłej emerytury. Wygodne życie na emeryturze nie jest nierealne jednak, aby je mieć trzeba zadbać o swoją przyszłość i zacząć oszczędzać jak najwcześniej.

W wolnej chwili

Dlaczego ruch to samo zdrowie

joga
Wprowadził: Odyssey ClubHotel Wellness & SPA
Podpatrzone na: Odyssey ClubHotel Wellness & SPA
Systematyczne ćwiczenia fizyczne są bardzo ważne dla naszego dobrego samopoczucia.Codziennie siedzimy w pracy średnio przez 8 godzin, zazwyczaj przed komputerem. Tymczasem ruch jest wrodzoną cechą człowieka. Stąd w dzisiejszych czasach do najczęściej spotykanych problemów ze zdrowiem należą zwyrodnienia kręgosłupa, a także choroby układu pokarmowego. Siedząc przez wiele godzin ugniatamy nasze jelita, dlatego przeważnie kończy się to zaburzeniem ich perystaltyki.


Uzupełnieniem oferowanych usług będą bez wątpienia ubezpieczenia inwestycyjne. Pozwalają one na gromadzenie w miarę możliwości oraz pomnażanie wartości naszego kapitału. Usługa w ramach, której ING Życie łączy fundusze inwestycyjne i ubezpieczenie życia i zdrowia pozwala osiągnąć zyski większe niż na tradycyjnych lokatach bankowych i daje silniejsze poczucie bezpieczeństwa.

Wszystkie opisane usługi pozwalają zadbać o przyszłość swoją i najbliższych oraz porządniej przygotować się na problemy.
Wprowadził: B.S.
19-07-09 07:04:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.