Biura księgowe

Praca w takim miejscu, jak biuro rachunkowe, może być świetnym wyborem karierowym, który opłaci się silnie w przyszłości. Nie jest jednak tak prosto – aby pracować w biurze rachunkowym trzeba spełnić trudne normy. Zawód specjalisty od rachunków jest w naszej ojczyźnie ograniczany przez przepisy państwowe. Podobnie jest w wypadku innych zawodów, takich jak chociażby bycie adwokatem bądź geodetą.
Jeśli właśnie teraz kończysz liceum i myślisz, co zamierzasz robić w dorosłości, przemyśl obranie tej ścieżki zawodowej. W tym artykule przedstawiamy podstawowe wymagania, jakie trzeba wypełnić, żeby dostać się do biura księgowego. Najbardziej istotnym papierkiem, który umożliwia pracę w tym przyszłościowym fachu, jest certyfikat >> iso ts przyznawany przez instytucje państwowe. Żeby go uzyskać, należy zrealizować poniższe wymogi:

W wolnej chwili

Usługi w zakresie rachunkowości i księgowości

Kalkulator i długopis
Wprowadził: Abdulla Al Muhairi
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Obecnie zagmatwane kwestie prawne sprawiają, że wiele osób gubi się w codziennych sprawach. Dużo zadań wymaga omówienia ze specjalistą z określonego zakresu, czego wyraźnym przykładem mogą być między innymi specjalistyczne porady prawne.


- zainteresowany musi posiadać skończone studia magisterskie na kierunku o profilu ekonomicznym oraz mieć za sobą 3 lata praktyki w fachu

Mały podatnik czyli kto?
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu
- o ile osoba, która ubiega się o uzyskanie certyfikatu nie skończyła odpowiedniego kierunku na uczelni wyższej, musi w tym przypadku po zdobyciu magistra zapisać się na specjalistyczne studia podyplomowe oraz, identycznie jak w powyższym warunku, odbyć 3-letnie praktyki w biurze księgowym i wykazują wiedzę takich zagadnień jak wycena rezerw.

- osoby, które zaliczyli wyłącznie liceum oraz zdali egzamin dojrzałości, mogą próbować zdać test (zobacz również testy rozwoju zawodowego) państwowy, o ile przed nim zaliczyły 2-letni staż w instytucji, która para się prowadzeniem ksiąg rachunkowych

Taki rodzaj kariery jest dobrym wyborem, ponieważ dziś w państwie obserwuje się wzmożony popyt na usługi księgowe. Sytuacja młodych ludzi, którzy są bezrobotni nawet po odbytych studiach mgr, jest współcześnie w Polsce ciężka, więc warto wybierać te kierunki nauki na uniwersytecie, które zagwarantują potem pracę w opłacalnym rzemiośle. Biuro akturaiuszy (LINK) jest miejscem dla ludzi z przyszłością.
Podpatrzone na:
19-11-06 12:07:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.