Aby posiadać idealną rzeźbę, najpierw musimy zrobić masę

Wprowadził: Sport-shop.pl
Sezon letni jest już tuż tuż, tak więc wielu z nas ma ochotę się prezentować jak najlepiej, kiedy już nadejdzie moment, by zdjąć koszulkę, czy to na pływalni, czy na plaży. Służyć temu mają oczywiście intensywne ćwiczenia fizyczne. Niektórzy lubią bieganie, inni pływają, jednak największą grupę ćwiczących regularnie stanowią stali bywalcy na siłowni. Nie podlega dyskusji, że kluczowym czynnikiem każdego treningu są zestawy wykonywane według założonego, opracowanego wcześniej planu, jednak samymi ćwiczeniami bardzo łatwo się zniechęcić, bo bez odpowiedniej diety i dopalaczy w postaci odżywek na efekty przyjdzie nam czekać bardzo długo. Dla niektórych z nas zdecydowanie zbyt długo. Z tego powody też tak istotny jest dobry wybór odzywek dostosowanych do potrzeb każdego z nas na każdy kolejny etap treningu. Tutaj znajdziecie kilkanaście spośród najlepszych pozycji na rynku wspomagaczy diety dla sportowców.

siłownia
Wprowadził: iStock.com
Podpatrzone na: iStock.com
BCAA, czyli środek o rozgałęzionych łańcuchach, to preparat który można polecać przede wszystkim maratończykom. Jest to preparat, jaki redukuje osłabienie umysłowe podczas intensywnego wysiłku fizycznego. (Reklama: ćwiczenia z hantlami dla kobiet). To bardzo istotne, ponieważ jak ogólnie wiadomo, psychika i ciało ludzkie są ze sobą całkowicie połączone.

Te informacje wciągnęły Cię kompletnie? Jeśli tak jest, to przeczytaj więcej tutaj (https://graft.pl/kategoria-produktu/personalizacja-tabliczki-i-szyldy/tabliczki-grawerowane-laminat/) danych na innych stronach - znajdziesz je, klikając w odsyłacz znajdujący się poniżej.

Jeżeli więc uda nam się pokonać tzw. „zmęczenie psychiczne”, mające swój początek w mózgu, to i inne części naszego organizmu będą czuły się zdecydowanie lepiej.

Napalm, chociaż będzie to brzmieć groźnie (głównie przez skojarzenia z bojowym środkiem zapalającym), w tym wypadku jest bardzo pożyteczny. Napalm to unikalna mieszanina argininy AKG, w postaci odżywki przedtreningowej, często spotykana w formie napoju. Identycznie jak BCAA oddziałuje i na ciało, jak i umysł, obniżając zmęczenie.

(Reklama: odchudzanie na siłowni). z koleji chyba najpopularniejszy spośród wszystkich używanych przez nas suplementów diety. Brana jest przede wszystkim po to, by nabrać masy mięśniowej. Zgodnie z prawdą, jaka zna każdy kulturysta – najpierw masa, potem rzeźba! Kreatyna jest przy tym także jednym z najbezpieczniejszych tego typu środków.

Jednym z najbardziej popularnych producentów wszelkich odzywek i dodatków dla kulturystów jest z kolei przedsiębiorstwo Activlab, która oferuje większość z wymienionych wyżej produktów, a także sporo innych. Popularność marki Activlab z pewnością czyni ja marką godną zaufania.


W wolnej chwili

Zachwycający wygląd – tej rzeczy pożądają prawie wszystkie kobiety

Kobiety często poszukują w Internecie różnego typu wskazówek, na przykład metody na to jak pozbyć się cellulitu prędko. Jest to dla nich ogromny problem, gdyż tzw. pomarańczowa skórka cechuje się tym, iż wygląda ona mało atrakcyjnie i stąd też trzeba zrobić niemal wszystko, aby się jej pozbyć.


Źródło:
Wprowadził: PP2.0
21-07-21 07:38:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.