Ekrany reklamowe LED Wrocław

W czasach, gdy firmy prześcigają się w coraz to bardziej innowacyjnych formach reklamy, warto zainwestować w projekcję na ekranach LED. Ekrany LED są coraz bardziej cenione i stają się istotną konkurencją dla statycznych i nieciekawych billboardów. Jedną z ciekawszych ofert sprzedaży i wynajmu telebimów posiadł ekspert Technologii LED.

plakat reklamowy
Wprowadził: Roberto Nieves
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Spotkamy się tu z młodymi, pełnymi zapału młodymi ludźmi, którzy tematykę technologii projekcji obrazu opanowali do perfekcji. Podejmując współpracę z firmą, możemy liczyć na profesjonalne doradztwo w zakresie doboru rozmiaru i rodzaju ekranu, solidne wykonanie konstrukcji wspornej, pomoc w doborze oprogramowania oraz gratisowe szkolenie z obsługi ekranu.

W wolnej chwili

Gdzie zamieszkać w Warszawie?

mieszkanie ochota
Podpatrzone na: http://www.marigoldgarden.pl/
Ostatnimi czasy prasa informuje o spadkach cen mieszkań. Szczególnie głośno o tym jest w stolicy Dolnego Śląska, gdzie do kupienia jest największa ilość mieszkań od wielu lat. Aktualnie na jednego kupującego przypada mniej więcej 30 ofert, więc da się wybierać i przebierać, a co się z tym wiążę, targować się o ceny. A jak wygląda ta sprawa w Warszawie? Podobnie. Stolica wciąż jest najdroższym miastem jeśli idzie o mieszkania. Należy tylko znaleźć w Internecie hasło mieszkania Warszawa Ochota.


Tym, co wyróżnia jest wysoka jakość (inne wątki tutaj) telebimów. Godny zaufania producent, firma ABSEN, której specjalizacją są telebimy to wytrzymałość ekranu ,a także gwarancja jakości obrazu przez lata.

zadowoli też klientów, którzy wolą tańsze rozwiązania. W październiku Marka wprowadziła do swojej oferty ekrany reklamowe LED klasy STANDARD, czyli telebimy jakością i ceną przypominające ekrany konkurencji.

Firma ta to nie tylko sprzedaż, ale także wynajem ekranów. Jeżeli jesteś organizatorem imprezy sportowej, koncertu, wydarzenia kulturalnego lub rozrywkowego telebim może Ci się przydać. Cena wynajmu obejmuje transport - transport drobnicowy - telebimu pełną obsługę sprzętu, w tym kamer i mikserów, dzięki czemu możliwa jest m.in. emisja obrazu w czasie rzeczywistym.
21-07-08 09:38:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.