Zegarki sportowe czy biżuteryjne

Dziś na rynku istnieje wiele modeli zegarków. Do najbardziej popularnych zalicza się modele sportowe oraz biżuteryjne. Decydując się na zakup, należy zwrócić uwagę na parę detali, które pozwolą cieszyć się zegarkiem przez długi czas. Warto zauważyć, że Zegarki damskie, muszą być oceniane według innych parametrów niż Zegarki męskie.

Zegarki sportowe
zegarki fossil
Modele sportowe są w znaczącej liczbie przypadków dość masywne, z niemałymi przyciskami ułatwiającymi dostęp do wybranej funkcji również w trakcie dynamicznego ruchu. Paski oraz dodatkowo obudowy kopert zrobione są z absorbujących wstrząsy i chroniących przed uderzeniami materiałów typu: guma, silikon, kauczuk lub ze specjalnego tworzywa sztucznego. Tego typu materiały nie uczulają i pozwalają utrzymywać czystość i higienę nawet przy wzmożonym poceniu się w wyniku intensywnego treningu. W większości występującą w tego typu zegarkach funkcją jest stoper oraz timer, niemniej jednak w profesjonalnych modelach spotkać można również: wysokościomierz, pomiar pulsu czy też głębokościomierz. Bardzo ważną cechą zegarków sportowych jest wodoszczelność, nie powinna być niższa niż 10ATM czyli 100m. Zwróćmy także uwagę, żeby wskazówki i punkty godzin miały świecącą w ciemności powierzchnię fosforyzującą. Przykładem świetnych modeli sportowych mogą być Zegarki diesel.

Zegarki biżuteryjne Zrobione w większości z materiałów szlachetnych, niejednokrotnie bardzo bogato zdobione. Za te jubilerskie, zrobione w krótkich seriach należy dużo zapłacić i wielokrotnie na nie długo czekać, ale jest bardzo wiele zegarków znanych modowych marek np: Zegarki dolce gabbana, których obudowy zrobione są na bazie mosiądzu albo stali szlachetnej, częstokroć powlekane srebrem lub złotem. Są niedrogie, o bardzo różnorodnych formach i barwach. Za uniwersalne traktuje się takie, które posiadają dwa kolory "złoty" i "srebrny" tak zwany "bikolor". Można je nosić do złotej jak i do srebrnej biżuterii. Zawsze trzeba dopytać czym pokrywany jest taki zegarek, bowiem rodzaj i grubość powłoki pokrywającej kopertę i bransoletę decydują o jego trwałości i estetyce. Biżuteryjne zegarki z reguły są na bransoletach, forma kształtu jest tu absolutnie dowolna. Taki zegarek zazwyczaj nosi się okazjonalnie. Nie musi być doskonale czytelny, nie musi też być odporny na zamoczenie, pył czy wstrząsy. Tego rodzaju zegarki powinny być traktowane jako szczegół uzupełniający biżuterię, nie do noszenia na co dzień! Można nawet powiedzieć, że takie zegarki są traktowane jak biżuteria męska lub (zobacz odwiedź stronę) damska.

W wolnej chwili

Reklama outdoorowa w dalszym ciągu skuteczna

Banery reklamowe
Podpatrzone na: http://pixabay.com
Oświadczenie znajdujące się w tytule tekstu jest jak najbardziej prawdziwe. To bezdyskusyjne, że współczesny rynek reklamowy jest zdominowany przez marketing WWW i telewizyjny, mimo to reklama outdoorowa nie straciła swojej efektywności i jest ciągle chętnie wybierana przez przedsiębiorców. Opisujemy trzy podstawowe kroki, które powinno się zaliczyć, by skutecznie promować działalność tym sposobem.
Podpatrzone na: Trend shop
Wprowadził: G.S.
19-03-13 10:19:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.