Wyposażenie młodego piłkarza

Sprawa jest smutna – duża część polskiej młodzieży preferuje przesiadywanie przed TV lub pecetem. O ile komputerowa rozrywka może przynieść dziecku jakieś pozytywy, to już oglądanie telewizji jest totalnym marnowaniem czasu i może zaprowadzić do zahamowania rozwoju IQ. O ile masz potomka, który mało opuszcza dom, powinieneś nakłonić go do jakiejś dyscypliny.
Najpopularniejszą dyscypliną w Polsce jest oczywiście futbol. W zasadzie naprawdę łatwo jest namierzyć boisko do tego sportu, gdyż w ciągu paru lat postawiono ich wiele (tzw. Orliki). Zanim przekonasz swoje dziecko do kopania piłki, musisz sprawić mu dobre sprzęty sportowe.

piłka nożna
Wprowadził: ;/
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Najważniejsze dla młodego sportowca są oczywiście porządne buty. Firmowe modele świetnie osłaniają nogę młodzieńca przed uszkodzeniami i gwarantują doskonałą jakość grania. Dobrym zakupem dla początkującego sportowca są buty z serii Adidas Classic, które odpowiadają wybornie też do innego rodzaju sportów. Dla tych młodzików, którzy planują trenować futbol (polecamy) w profesjonalnych szkółkach, rekomendujemy perfekcyjne buty Adidas Predator. Mają one mocne korki, dzięki którym gracz będzie radował się stabilnością gry. Elegancki i agresywny deseń sprawia, że obuwie Adidas Predator będzie obiektem zazdrości reszty zawodników na boisku.


W wolnej chwili

Sprzęt sportowy

spodenki
Wprowadził: Adidas
Podpatrzone na: Adidas
Analizując obecne oferty sklepów stacjonarnych i punktów sprzedaży w sieci natknąć się można na szczególnie interesujące i korzystne cenowo oferty. Biorąc pod uwagę rozmaite kombinezony bramkarskie, jakie są możliwe do kupienia już dzisiaj, dostrzec można jedynie zalety. Główną zaletą jest bogata baza ofert oraz pewność dostarczenia do klienta zamawianego kombinezonu w niedługim czasie. Najnowsze kolekcje sezonowe dostępne są zarówno w stacjonarnych, jak i w tych internetowych, dlatego każdy klient może się czuć w pełni dowartościowany.

Kolejnym nabytkiem jest piłka. Tak samo jak w wymienionym wypadku, tu też mądrze jest postawić na towary znanej firmy zza zachodniej granicy. Nie zapominaj, że młodzi piłkarze powinni posługiwać się nieco innymi sprzętami niż dorośli zawodowcy. Piłki dla młodych piłkarzy są miększe i ważą mniej od normalnych egzemplarzy. Ostatnim istotnym nabytkiem jest oczywiście ubiór – kiedy boisz się, że twój dzieciak może pokaleczyć się w czasie treningu, spraw mu pakiet osłon na ciało. Całe szczęście, że w naszym kraju zmodernizowano boiska – jeszcze kilka lat wstecz znaczny odsetek boisk był wyłożony betonem, więc zawodnicy nierzadko wracali do siebie mocno pokrwawieni.
19-05-10 15:02:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.