Nowe inwestycje na Pomorzu

Na rynku od początku roku obserwujemy zjazd w dół cen nieruchomości. Stolicy Pomorza ta tendencja obniżkowa nie ominęła. Średnio za m2 mieszkania wyłożymy teraz 6000, to o wiele taniej niż rok temu o podobnej porze. W kwestii willi jest jeszcze bardziej korzystna pora dla kupujących. Tu ceny za metr spadły aż o 500 złotych. Obecnie trzeba zapłacić około cztery i pół tysiąca za m2. Czyli zarówno jeżeli chodzi o wille, jak i mieszkania Gdańsk wpisuje się w ogólnokrajową tendencję.

Gdańsk
Wprowadził: MrSco
Podstawowe dane cenowe już przedstawiłem. Teraz rodzi się dylemat – w którym miejscu żyć w nadmorskiej metropolii? To niesamowicie doniosły zakup na długi czas, dlatego nie wolno niczego czynić pochopnie.

Zachęcam, aby przynieść notes i nakreślić swoje preferencje, a potem porównać je z aktualnymi propozycjami. Znajdziesz je oczywiście w sieci, po wstawieniu takich fraz, jak chociażby „mieszkania w mieście Gdańsk”.

Intrygujący tekst? Jeśli tak sądzisz, kliknij tu. W tamtym miejscu czeka na Ciebie więcej bonusów - one również Cię żywo zainteresują.

Rozpatrz dokładnie swoją sytuację – jak wiele głów ma twoja rodzina, czy masz potomków. To fundamentalne, by maluchom zapewnić dobre realia na dojrzewanie. Powinny dostać dostęp do niezłych szkół, boisk i parków. Jeśli jesteś osobą starszą, bez wątpienia polubisz zaciszne peryferie miasta.

W wolnej chwili

Nauka jazdy konnej w stolicy

koń
Podpatrzone na: morguefile.com
Jazda na koniach niegdyś będąca sportem najbogatszych lub traktowana użytkowo, dziś dostępna dla wszystkich, przechodzi swój rozkwit w kategoriach rekreacji, a także leczniczej. Żyjąc w napięciu i tłoku, zapomina się jak niezbędny dla ludzi jest kontakt z przyrodą. Jazda konna jest nie tylko rewelacyjnym sportem polepszającym kondycję i rozwijającym mięśnie, ale też jest metodą na odpoczynek i oderwanie od szarej codzienności.


Dla mieszkańców świeżo po studiach, układających sobie życie, rekomenduję mieszkanie w ścisłym środku stolicy Pomorza. Taka dzielnica gwarantuje dojście do różnorakich udogodnień oraz niezły dojazd do miejsc zatrudnienia. Atrakcyjność zwiększa mnogość zabytków Starego Miasta. Zachęcajacy jest też komfortowy transport na podmiejską plażę.

Interesującą propozycją, która jednoczy zarazem komfortową komunikacją z centrum, jak i zieloną okolicę, okazuje się osiedle Maćkowy. To naprawdę przyjazny i cichy region miasta, świetny dla osób ceniących sobie odpoczynek od zgiełku.

Wejdź na naszą kolejną stronę, a tam wyszukasz porywający bieżący wpis na powyższy temat. Czekają na Ciebie ekstra informacje.

Olbrzymią zaletą osiedla są ceny. Mieszkania tam spotkasz już od czterech tysięcy za m2, o wiele mniej, niż w środku miasta. Deweloper (poznaj ofertę: w ofercie tam nowoczesne budownictwo jedno i wielorodzinne.
19-11-10 07:07:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.