Energooszczędne oświetlenie

Czy orientujesz się, że dzięki stosowaniu energooszczędnych żarówek LED mieszkańcy krajów UE mogliby zaoszczędzić prawie 40 TWh, co odpowiada mniej więcej rocznej produkcji 10 elektrowni o mocy 500 megawatów, i że oszczędności za ten okres na terenie krajów UE będące efektem tej zmiany mogłyby osiągnąć nawet 5mld euro?

Im szybciej zatem rozpoczniemy modernizację posiadanego oświetlenia, zamieniając je lampami (strona internetowa) zgodnymi z wyśrubowanymi kryteriami UE - takimi jak żarówki LED (kliknij: pod tym adresem), tym prędzej uda nam się zmniejszyć szkodliwe nie tylko dla środowiska, ale również dla naszych finansów zużycie energii.

Świetlna droga utworzona z opraw ledowych z kolekcji LIVE
Wprowadził: BRITOP Lighting
Podpatrzone na: BRITOP Lighting
Firma oświetleniowe wpisując się w projekty unijne z zakresu energetyki, oparte na oszczędzaniu energii zatem ochronie środowiska naturalnego, ma w zamyśle realizowanie energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych, a przy tym minimalizację zużycia energii i dbałość o sferę materialno-ekonomiczną klienta. Pełna oferta prezentowana jest obejmuje bogaty asortyment energooszczędnych zamienników tradycyjnego oświetlenia żarowego, jarzeniowego i halogenowego od cenionych światowych producentów, takich jak Philips, Samsung - do zastosowania w gospodarstwach domowych, urzędach, apartamentach, sklepach, przemyśle, centrach dystrybucyjnych i wielu innych. Ze względu na bezpośredni kontakt z producentami mamy szansę zaproponować naszym klientom dogodne ceny. Użytkownicy z kolei dzięki zakupowi produktów LED z oferty naszych partnerów mogą zaoszczędzić na konsumpcji energii, w zależności od modelu żarówki LED od 60 do 90% (2/3 w zestawieniu z tradycyjnym oświetleniem). Diody LED (polecam: strona) podczas pracy nie wytwarzają energii cieplnej, w efekcie czego zostają obniżone również koszty powiązane z chłodzeniem pokoju.

Niecodzienna aranżacja świetlna salonu z użyciem opraw ledowych z kolekcji CRISTAL
Wprowadził: BRITOP Lighting
Podpatrzone na: BRITOP Lighting
LED Solutions oferuje również kompleksowe rozwiązania dla firm, chcących zmniejszyć konsumpcję energii poprzez wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych. W zakresie naszej oferty, oferujemy pełną obsługę od analizy aktualnej instalacji oświetleniowej poprzez projekt, realizację oraz uruchomienie nowej instalacji oświetleniowej. Dodatkowe informacje na .


W wolnej chwili

Czy każdy może sobie pozwolić na zakup klasycznego auta?

porsche
Czy auta muszą być nieciekawe? Zdecydowanie nie. Mimo to często widzimy bliźniacze auta typu kombi, sedan czy aut miejskich. Tylko niekiedy widać samochód, który wzbudziłby ciekawość. Z jakiego powodu jest ich tak mało?
Wprowadził: http://leds24.pl
18-06-22 14:43:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.