Energooszczędne oświetlenie

Czy orientujesz się, że dzięki stosowaniu energooszczędnych żarówek LED mieszkańcy krajów UE mogliby zaoszczędzić prawie 40 TWh, co odpowiada mniej więcej rocznej produkcji 10 elektrowni o mocy 500 megawatów, i że oszczędności za ten okres na terenie krajów UE będące efektem tej zmiany mogłyby osiągnąć nawet 5mld euro?

Im szybciej zatem rozpoczniemy modernizację posiadanego oświetlenia, zamieniając je lampami (strona internetowa) zgodnymi z wyśrubowanymi kryteriami UE - takimi jak żarówki LED (kliknij: pod tym adresem), tym prędzej uda nam się zmniejszyć szkodliwe nie tylko dla środowiska, ale również dla naszych finansów zużycie energii.

Świetlna droga utworzona z opraw ledowych z kolekcji LIVE
Wprowadził: BRITOP Lighting
Podpatrzone na: BRITOP Lighting
Firma oświetleniowe wpisując się w projekty unijne z zakresu energetyki, oparte na oszczędzaniu energii zatem ochronie środowiska naturalnego, ma w zamyśle realizowanie energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych, a przy tym minimalizację zużycia energii i dbałość o sferę materialno-ekonomiczną klienta. Pełna oferta prezentowana jest obejmuje bogaty asortyment energooszczędnych zamienników tradycyjnego oświetlenia żarowego, jarzeniowego i halogenowego od cenionych światowych producentów, takich jak Philips, Samsung - do zastosowania w gospodarstwach domowych, urzędach, apartamentach, sklepach, przemyśle, centrach dystrybucyjnych i wielu innych. Ze względu na bezpośredni kontakt z producentami mamy szansę zaproponować naszym klientom dogodne ceny. Użytkownicy z kolei dzięki zakupowi produktów LED z oferty naszych partnerów mogą zaoszczędzić na konsumpcji energii, w zależności od modelu żarówki LED od 60 do 90% (2/3 w zestawieniu z tradycyjnym oświetleniem). Diody LED (polecam: strona) podczas pracy nie wytwarzają energii cieplnej, w efekcie czego zostają obniżone również koszty powiązane z chłodzeniem pokoju.

Niecodzienna aranżacja świetlna salonu z użyciem opraw ledowych z kolekcji CRISTAL
Wprowadził: BRITOP Lighting
Podpatrzone na: BRITOP Lighting
LED Solutions oferuje również kompleksowe rozwiązania dla firm, chcących zmniejszyć konsumpcję energii poprzez wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych. W zakresie naszej oferty, oferujemy pełną obsługę od analizy aktualnej instalacji oświetleniowej poprzez projekt, realizację oraz uruchomienie nowej instalacji oświetleniowej. Dodatkowe informacje na .


W wolnej chwili

Pozwól światłu LED zatroszczyć się o twoje zdrowie

Diody LED
Wprowadził: sxc.hu
Podpatrzone na: sxc.hu
Niespełna osiemdziesiąt procent informacji dochodzi do nas za pośrednictwem wzroku. Dlaczego zatem tak sporadycznie troszczymy się o niego, wybierając najlepsze dla naszej pracy oświetlenie?
Wprowadził: http://leds24.pl
18-06-22 14:43:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.