Rewelacyjne opakowania i narzędzia rolnicze.

Przedsiębiorstwo Agro-Jumal zdobył tytuł Gazeli Biznesu w 2007r. Główną gałęzią firmy jest produkcja opakowań dla branży rolniczej. Działalność powstała w 1991r. Produkcja i eksport (pomocy w obsłudze celnej szukaj tutaj) opakowań nie są jedyną specjalnością. Oferta obejmuje także: artykuły do produkcji ogrodniczej, artykuły i odzież BHP, jak również włókniny dla przemysłu meblarskiego.


np : worki polipropylenowe


Kolejną istotną gałęzią firmy jest import towarów z Europy i Azji. Eksport kierowany jest na przykład: do Rosji, Białorusi i na Ukrainę. Każdy klient traktowany jest profesjonalnie i indywidualnie. Minimalny czas dostarczenia zamówienia na terenie kraju przekracza wszelkie oczekiwania. Zamówienie z dowolnej części kraju może być zrealizowane nawet w ciągu 24 godzin. Fachowe podejście i niezawodność dostawców pieczętuje zaufanie i rosnąca wciąż liczba petentów w kraju i za granicą. Firmę Agro-Jumal można spotkać na targach w Polsce i za granicą, gdzie promuje swoje usługi.


Przykład ofert : gumki recepturki


W wolnej chwili

IT na rynku usług outsourcingowych

sii, serwery, outsourcing it
Podpatrzone na: http://pl.sii.eu/pl/
Technologie obecnego wieku przeganiają idee, jakie obecne były jeszcze kilka lat wstecz. Cyfryzacja dotknęła bodaj każdą branżę, od szkolnictwa, przez hodowle na fermach, do medycyny, nie wspominając już o eksperymentach naukowych, z którego to środowiska wywodzi się wszystko, co dzisiaj znamy pod postaciami Internetu, telefonów komórkowych i pozostałych elektronicznych przedmiotów.


Firma od wielu lat oferuje produkty rolnicze najwyższej jakości, sprzedając swój wysoko jakościowy asortyment po wielu krajach na całym świecie. Wszystkie produkty są pierwszej klasy i dlatego marka Agro-Jumal jest dziś tak znana. Oto niektóre z nich:


Na przykład : węże strażackie
19-09-03 07:05:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.