Rewelacyjne opakowania i narzędzia rolnicze.

Przedsiębiorstwo Agro-Jumal zdobył tytuł Gazeli Biznesu w 2007r. Główną gałęzią firmy jest produkcja opakowań dla branży rolniczej. Działalność powstała w 1991r. Produkcja i eksport (pomocy w obsłudze celnej szukaj tutaj) opakowań nie są jedyną specjalnością. Oferta obejmuje także: artykuły do produkcji ogrodniczej, artykuły i odzież BHP, jak również włókniny dla przemysłu meblarskiego.


np : worki polipropylenowe


Kolejną istotną gałęzią firmy jest import towarów z Europy i Azji. Eksport kierowany jest na przykład: do Rosji, Białorusi i na Ukrainę. Każdy klient traktowany jest profesjonalnie i indywidualnie. Minimalny czas dostarczenia zamówienia na terenie kraju przekracza wszelkie oczekiwania. Zamówienie z dowolnej części kraju może być zrealizowane nawet w ciągu 24 godzin. Fachowe podejście i niezawodność dostawców pieczętuje zaufanie i rosnąca wciąż liczba petentów w kraju i za granicą. Firmę Agro-Jumal można spotkać na targach w Polsce i za granicą, gdzie promuje swoje usługi.


Przykład ofert : gumki recepturki


W wolnej chwili

W jaki sposób zadbać o dobre samopoczucie wewnątrz budynku?

Grzejnik
Wprowadził: fondital
Większość dni w ciągu roku i w czasie całego istnienia spędzamy wewnątrz czterech ścian. Całokształt zależy niewątpliwie od charakteru wykonywanej pracy, jednakże można założyć że stanowi to znaczny procent i niezmiernie ważne jest aby czas ten nie wpływał niekorzystnie na nasze zdrowie i samopoczucie. Nie jesteśmy świadomi ile czynników oraz cech powietrza ma na nas wpływ.


Firma od wielu lat oferuje produkty rolnicze najwyższej jakości, sprzedając swój wysoko jakościowy asortyment po wielu krajach na całym świecie. Wszystkie produkty są pierwszej klasy i dlatego marka Agro-Jumal jest dziś tak znana. Oto niektóre z nich:


Na przykład : węże strażackie
19-09-03 07:05:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.