Jak fachowo przygotować

Jeśli zamierzamy zorganizować konferencję lub szkolenie, mamy przed sobą wiele przygotowań, działań należy rozpocząć kilka miesięcy wcześniej, zależnie od wagi wydarzenia. Początkiem działań jest określenie liczby osób, które mają wziąć udział w konferencji lub szkoleniu. Kolejne istotne zagadnienia, na które powinniśmy sobie odpowiedzieć, udzielić odpowiedzi to: Jaka liczba uczestników szkolenia lub konferencji nas satysfakcjonuje, aby organizacja tego wydarzenia okazała się sukcesem? Czy program konferencji będzie podzielony na 2 lub 3 dni, czy tylko na kilka godzin? Jakim budżetem dysponujemy? W odpowiedzi na te pytania bardzo pomocny okaże się program, jak najszczegółowiej rozpisany na godziny.


Szkolenie Instytutu Przemiany i Akademii Kobiet Sukcesu
Wprowadził: Instytut Przemiany
Podpatrzone na: Instytut Przemiany
Jeśli organizujemy szkolenie, warto porozmawiać z szkoleniowcami i trenerami, ile czasu zajmie im zrealizowanie określonej tematyki szkolenia i czy ilość wiedzy, jaką chcą przekazać, nie przemęczy zanadto uczestników. Zajęcia należy dopasowywać pod względem tematycznym, przewidując przerwy na kawę lub (Kancelaria Prawna
W wolnej chwili

W jaki sposób szukać sprawdzonych szkoleń?

Kurs biznesowy
Wprowadził: Juhan Sonin
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Rynek pracy oczekuje od nas ciągłego dokształcania. Wszyscy, którym marzy się lepsza praca i solidne umiejętności muszą znaleźć dla siebie odpowiednie szkolenie. Oferta bywa bogata, ale jak zdecydować, która jest najkorzystniejsza?


Jeśli organizujemy konferencję, musimy szczegółowo określić jej tematykę i poświęcić czas na stworzenie listy mających na niej odczyty specjalistów. Jeśli zależy nam na uznanych autorytetach z danej branży, należy ich powiadomić z dużym wyprzedzeniem, a w naszych finansach wziąć pod uwagę kwoty honorariów. Jeśli mamy ograniczone środki, możemy pokusić się o sponsoring firm z branży w zamian za czas na zaprezentowanie ich oferty. Zarówno skompletowanie listy osób mających odczyty, jak i uczestników konferencji to bardzo czasochłonne przygotowania. Na koniec pozostaje przygotowanie materiałów, które chcemy wręczyć uczestnikom.

Co po maturze? Szkoła policealna!
Wprowadził: iStock.com
Podpatrzone na: iStock.com
Mając pełną listę uczestników konferencji, lub chociaż ich liczbę, należy poszukiwać miejsca szkolenia lub konferencji. Jeżeli nie mamy własne sale konferencyjne, albo chcielibyśmy zorganizować nasze wydarzenie w innym mieście, np. Wrocławiu, wystarczy wyszukać w Intenecie. Otrzymamy szeroki wybór firm świadczących te usługi. Dobierajmy miejsce z rozmysłem, bo rozrywki, jakie oferuje wielkie miasto, mogą zaprzątnąć uwagę uczestników konferencji.
Wybierajmy sale konferencyjne sale konferencyjne poznań z klimatyzacją, jeśli szkolenie będzie przeprowadzane w porze letniej, z nowoczesnym wyposażeniem, możliwością noclegu i cateringu, z dostępem do internetu – najlepiej bezprzewodowo. Wiele podmiotów świadczących usługi wynajmu sal konferencyjno-szkoleniowych daje nam pełen pakiet usług – zdajmy się na nie, sami zajmując się kwestiami PR, czyli jak najszerszym poinformowaniem o szkoleniu lub konferencji, oraz stroną merytoryczną wydarzenia.
Podpatrzone na: Synergy Trainings
Wprowadził: Aneta Cichosz
19-09-28 07:06:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.