Świetne miejsce dla fanów fotografowania i nie tylko.

K-consult Sp. Z o.o. jest firmą, która gości na rynku od 1998r. Obecnie działa na wielu płaszczyznach. Oprócz konsultingu w dziedzinie akcesoriów fotograficznych, audio-video, IT i multimedialnych, działalność obejmuje import i dystrybucję owego sprzętu.
Fotograf z aparatem
Wprowadził: Elvert Barnes
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Od 2007r. Jest także dostawcą innowacyjnych rozwiązań w zakresie tworzenia ofert, a także ekspozycji i doborze produktów. Jeżeli nie wiesz jak efektywnie zagospodarować powierzchnię sklepową, K-consult jest w stanie udzielić odpowiednich wskazówek.

Dziś przedsiębiorstwo jest wyłącznym importerem znanych marek fotograficznych, audio (Systemy audio pod zabudowę) video, IT i multimedialnych. Wśród znanych i najczęściej poszukiwanych producentów należy wymienić: Case Logic, Samsung, Sigma, Lexar, Hähnel , OmniMount, Bandridge / Profigold, Ruwido.

Amatorzy - fotografowie
Wprowadził: Stephen Wolfe
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
np: sigma 70-200

Firma bez dwóch zdań zmierza do bycia liderem na rynku w dziedzinie dostawców kompleksowych. Efekty dążeń zwieńczają liczne nagrody, z którymi można się zapoznać na stronie www firmy Jedno z wyróżnień dotyczy nowatorstwa usługi, polegającej na wypożyczaniu obiektywów przez internet. W 2006r. K-consult został wyróżniony jako najlepszy dystrybutor aparatów cyfrowych w Polsce.

W wolnej chwili

Dopasowanie ubioru dla harcerzy, które uzależnione jest od kilku wyznaczników.

polowanie
Wprowadził: Fyn Kynd
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Dopasowanie ubrania dla harcerza, jakie zależy od kilku czynników musi opierać się nie jedynie na fakcie tego, co harcerz ma robić, jaki ma stopień, lub też jaka będzie pora roku. Mimo że nie ulega wątpliwości, że właśnie takie wyznaczniki należą do głównych. Każdy, kto przystępuje do zastępstwa harcerskiego systematycznie zyska tę świadomość. Z tego powodu też, jeśli ktoś faktycznie ma chęć posiadać przeświadczenie, iż w tym zagadnieniu jest obeznany to nie powinien niczego pominąć.


Nagroda najlepszego dystrybutora w Polsce była jedynie zwieńczeniem sukcesu wśród dystrybutorów europejskich, gdyż wcześniej firma otrzymała nagrodę Najlepszego Europejskiego Dystrybutora 2005/2006.

Gdy przeczytasz już dane na opisywany temat, to poczytaj tu (https://www.wsiz.wroc.pl/dyplomowanie/) też inne teksty na ten temat - one również okażą się wciągające.

Jest się czym pochwalić.
Podpatrzone na: Sigma Sklep
21-02-21 07:24:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.