Świetne miejsce dla fanów fotografowania i nie tylko.

K-consult Sp. Z o.o. jest firmą, która gości na rynku od 1998r. Obecnie działa na wielu płaszczyznach. Oprócz konsultingu w dziedzinie akcesoriów fotograficznych, audio-video, IT i multimedialnych, działalność obejmuje import i dystrybucję owego sprzętu.
Fotograf z aparatem
Wprowadził: Elvert Barnes
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Od 2007r. Jest także dostawcą innowacyjnych rozwiązań w zakresie tworzenia ofert, a także ekspozycji i doborze produktów. Jeżeli nie wiesz jak efektywnie zagospodarować powierzchnię sklepową, K-consult jest w stanie udzielić odpowiednich wskazówek.

Dziś przedsiębiorstwo jest wyłącznym importerem znanych marek fotograficznych, audio video, IT i multimedialnych. Wśród znanych i najczęściej poszukiwanych producentów należy wymienić: Case Logic, Samsung, Sigma, Lexar, Hähnel , OmniMount, Bandridge / Profigold, Ruwido.

Amatorzy - fotografowie
Wprowadził: Stephen Wolfe
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
np: sigma 70-200

Firma bez dwóch zdań zmierza do bycia liderem na rynku w dziedzinie dostawców kompleksowych. Efekty dążeń zwieńczają liczne nagrody, z którymi można się zapoznać na stronie www firmy Jedno z wyróżnień dotyczy nowatorstwa usługi, polegającej na wypożyczaniu obiektywów przez internet. W 2006r. K-consult został wyróżniony jako najlepszy dystrybutor aparatów cyfrowych w Polsce.

W wolnej chwili

Które miejsca będą idealne na urlop w Polsce?

śnieg
Podpatrzone na: www.morguefile.com
Planowania urlopu nie należy zostawiać na czas przedsezonowy. Głównie dlatego, że koszty w letnich miesiącach - kwiecień lub lipcu zazwyczaj są dużo wyższe, poza tym pokoi czy ośrodków rekreacyjnych będzie znacznie mniejsza ilość. Warto szybciej sprawdzić wszystkie ogłoszenia choćby tu www.eholiday.pl/noclegi-leba-53017.html.


Nagroda najlepszego dystrybutora w Polsce była jedynie zwieńczeniem sukcesu wśród dystrybutorów europejskich, gdyż wcześniej firma otrzymała nagrodę Najlepszego Europejskiego Dystrybutora 2005/2006. Jest się czym pochwalić.
Podpatrzone na: Sigma Sklep
18-11-06 07:16:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.