Trochę egzotyki na wakacje

Każdego roku, w okresie wakacji poszukujemy coraz bardziej egzotycznych i interesujących kierunków podróży. Oczywiście, Egipt i Turcja ciągle są popularne, jednak o wiele atrakcyjniejsze stają się na przykład wycieczki do Chin. Zazwyczaj długie podróże planujemy ze sporym wyprzedzeniem, ale zaczynamy powoli również spontanicznie wyjeżdżać.
indie, egzotyczne
Podpatrzone na: http://www.eccotravel.eu/
Gdy chodzi o oferty last minute egzotyka robi się coraz popularniejsza.

Jakie kierunki wybieramy?

W wolnej chwili

Jak odpocząć i zadbać o zdrowie?

Tatry
Wprowadził: Szift
Podpatrzone na: www.flickr.com
Na pewno każdy z nas jest już znużony wiecznym pośpiechem i powszednimi kłopotami. Dzisiejszy świat nas nie szczędzi i żyjemy pod ogromną presją. W czasie światowego kryzysu obawiamy się o stratę pracy. Przychodzimy po ciężkim dniu do naszego mieszkania, a tam oczekują nas problemy z dziećmi. Kiedy idziemy nareszcie do łóżka, stres nie pozwala nam spać. I znów rano budzimy się zmęczeni.


Kierunki naszych podróży są bardzo różne. Biura podróży mają w ofercie wycieczki na Dominikanę, do Meksyku, do Afryki i wiele innych.

Interesują Cię takiego typu wątki? Masz ochotę na to, by czytać ich więcej? Zatem kliknij, aby zobaczyć źródło (http://www.polbor2.com.pl/) informacji. Całość wyszukasz w poniższym linku.

Musimy jednak wiedzieć, że do tego typu wyjazdu należy się dobrze przygotować. Jeśli planujemy zwiedzać Afrykę - musimy odpowiednio wcześniej się zaszczepić na wiele chorób występujących w tamtym rejonie, albo przyjmować leki w czasie wyjazdu. Przede wszystkim powinniśmy odwiedzić przed planowanym wyjazdem lekarza. Afryka to naturalnie niejedyny kierunek.

Gdy chodzi o oferty last minute Indie zrobiły się popularne, zwłaszcza region Goa. Wielkie plaże, ciepłe morze - to wręcz idealne warunki do letniego odpoczynku. A dodatkowo inna kultura, wspaniałe smaki, ciekawi ludzie. Z pewnością warto zwiedzić Indie. Oczywiście, gdy wybieramy ten kierunek, także musimy zwrócić uwagę na kilka aspektów. Przyda się porada lekarska przed wyjazdem no i absolutnie nie należy pić niebutelkowanej wody. Nasz układ trawienny nie poradzi sobie z bakteriami które obecne są w tamtej części świata, przez co możemy sobie popsuć urlop.


Na co zwrócić uwagę

eccotravel
Podpatrzone na: http://www.eccotravel.eu/
Indie to tylko jeden z ciekawych kierunków. Żeby się tego dowiedzieć wystarczy wpisać w wyszukiwarkę na przykład „Izrael last minute”. Przekonamy się, że takiego typu ofert jest bardzo wiele. Zanim zdecydujemy się na wykupienie takiego wyjazdu poszukajmy informacji o biurze podróży. Pamiętajmy również, że wyjazdy do egzotycznych i dalekich krajów to wyższy koszt niż wakacje w Turcji czy Egipcie. Powinniśmy także przed wyjazdem zapoznać się choć trochę z kulturą i zwyczajami danego kraju, żeby przypadkiem nie zrobić nikomu przykrości, albo nie popełnić jakiejś dużej gafy.
Wprowadził: Rufus
21-07-16 14:38:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.