Przyszłość aplikacji mobilnych

Przez jakiś okres aplikacje mobilne były dostępne tylko dla posiadaczy iPhone’ów. Firma Apple była zdecydowanie prekursorem rozwiązań mobilnych. W tym okresie wykształciło się mnóstwo developerów wyspecjalizowanych w programach właśnie na urządzenia tej marki. Prawie w tym samym czasie zyskały na popularności telefony z systemem operacyjnym Android.
Teraz przyszłością jest projektowanie aplikacji na Windows Phone. Coraz większa liczba developerów specjalizuje się właśnie w tej działce.

Aplikacje mobilne są przyszłością

Aplikacje na telefon
Wprowadził: GoMobi.pl
Podpatrzone na: http://gomobi.pl
Tak w zasadzie na każdy smartfon wypuszczony do sklepów w ciągu ostatnich paru lat z łatwością można wyszukać wiele różnych aplikacji. Są i standardowe - na przykład programy mailowe, a także mnóstwo innych. Choćby aplikacje do planowania czasu, odtwarzania filmów, komunikatory, aplikacje serwisów społecznościowych, aplikacje pogodowe i wiele wiele innych.

Programiści mobilni

Całkiem sporo programistów specjalizujących się wcześniej w tworzeniu programów komputerowych przekwalifikowało się i obecnie pisze wyłącznie aplikacje mobilne. Jeśli programista - (www.kaemmerer.pl) jest dobry w tym co robi, to na pewno to się opłaca. Świetny Windows Phone developer jak Jojomobile ze spokojem może zarobić na życie na odpowiednim poziomie. Naturalnie nie każdy może zarobić kokosy. Trzeba mieć na uwadze, że aplikacja musi być kupowana. Ewentualnie może być tak, że programista pracuje na zlecenie konkretnej korporacji i dostaje za to ustalone wynagrodzenie.

Najpierw użytkownik

W wolnej chwili

Skąd się wzięła taka popularność iPadów?

Wprowadził: Aplle.com
Mało kto zdaje sobie z tego sprawę, że tablet nie był oryginalnym produktem firmy Apple. Parę bitych lat przed premierą iPada Microsoft zaprezentował światu swoje tablety. Jak wiadomo, nie osiągnęły one sukcesu na rynku IT. Gdy przedsiębiorstwo założone przez Steve Jobsa wypuściło na półki sklepowe swojego iPada, miało już mocną pozycję dzięki gigantycznemu sukcesowi komercyjnemu iPoda. To jest jeden z powodów późniejszej znakomitej popularności tabletu tej marki.


Każdy developer chce stworzyć coś niepowtarzalnego i doskonałej jakości. Ci którzy zajmują się aplikacjami mobilnymi też. Im wyżej w rankingu popularności znajduje się aplikacja, tym większe uznanie dla jej twórcy. Warto więc reklamować swoje aplikacje, nawet za pomocą serwisów społecznościowych, rozpoczynając od własnych znajomych. Marketing radiowy - (muzyka bez opłat za publiczne odtwarzanie) szeptany działa doskonale i jeżeli tylko aplikacja trafia w gust ludzi z pewnością będą ją polecać.

Istnieją tysiące aplikacji, które wcale się nie przedostały do świadomości użytkowników. Bardzo łatwo utonąć w tym mrowiu. Dlatego tak ważne jest, aby dowiedzieć się, czego użytkownicy oczekują. I wydać taką aplikację z największą starannością.
20-01-16 07:10:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.