Wcześniejsze rezerwowanie noclegów to świetny pomysł!

Władysławowo - plaża
Wprowadził: By dijey bobo
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Sezon wakacyjny zbliża się do nas sporymi krokami. Mimo tego, że mamy dopiero polowe marca, w ośrodkach wypoczynkowych i nadmorskich hotelach zaczynają się już rezerwacje na czerwiec i lipiec. Ci, jacy są bardziej przezorni zarezerwowali sobie rezerwację jeszcze przed sylwestrem wybierając z najlepszych ogłoszeń np. . W tym momencie ceny wyjazdów są najniższe.

W wolnej chwili

Podpowiadamy gdzie są ciekawe miejscowości nad morzem

Morze, Jastrzębia Góra
Wprowadził: Hoax_pl
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Morze, Jastrzębia Góra
Wprowadził: Hoax_pl
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Wszyscy mamy już dość tej uporczywej zimy, która już wystarczająco i upuściła wszystkim krwi. Z tęsknotą wyczekujemy na wspaniałe sezon letni. Przez cały rok uczciwie pracowaliśmy, siedzieliśmy przy biurku i wpatrywaliśmy się w komputer, pora więc na wyczekiwany wypoczynek. Już wyobrażamy sobie te cudowne sytuacje na plaży oraz kąpiele w ciepłym morzu. A może wybrać tym razem Bałtyk?


Rezerwowanie noclegów i wycieczek z takim sporym wyprzedzeniem przyszło do Nas kilkanaście lat temu z zachodu. Niezwykle popularne wtedy last minute, czyli wycieczki na ostatnia chwile, po obniżonych nawet o 35 % cenach było w tamtych czasach najczęściej sprzedawanym typem wyjazdów. Jednak last minute nie pasuje wszystkim, ostatecznie nie każdy może pozwolić sobie na wzięcie urlopu z dnia na dzień. Z tego powodu też z wycieczek last minute korzystali przede wszystkim młodzi ludzie, którzy nie byli uwiązani obowiązkami oczekującymi na nich w domu lub w pracy. Z tego powodu też biura podróży dodały do swojej oferty możliwość rezerwacji noclegów i wyjazdów z dużym wyprzedzeniem, czyli tak zwane first minute. Jak można było się spodziewać, oferta ta idealnie trafiła w potrzeby ludzi w wieku powyżej 35 lat, o stabilnej pozycji zawodowej, jacy planują swe urlopy z minimalnie półrocznym wyprzedzeniem.

Przytoczę w tym miejscu krótki przykład oferty first minute. Jeśli już dziś wykupi się noclegi w Jastarni, standardowe biuro podróży obniży cenę o około trzydzieści %.

Zaprezentowana porada okazała się dla Ciebie przydatna? W takim razie sprawdź oprócz tego inne tego typu wpisy i zobacz więcej wskazówek tutaj.

Poza tym, dostaniemy także zniżkę na usługi fakultatywne w hotelu, takie jak na przykład pełny barek lub bezpłatny dostęp do siłowni.

Taka oferta obowiązuje nas jednak przez bardzo ograniczony czas. Praktycznie wszystkie biura podróży chcą promować tego typu rezerwacje, bo zazwyczaj dobrze będzie mieć środki na koncie wcześniej i sprzedane noclegi Ustka na przykład świetnie radzi sobie z takimi wcześniejszymi rezerwacjami. Spora reklama powoduje, że ludzie wręcz walczą o jak najszybsze zarezerwowanie sobie noclegu – dzięki temu są pewni, że zastaną miejsce w swoim ulubionym pensjonacie. Ja z tego miejsca mogę szczerze polecić właśnie wycieczki first minute – jeżeli jesteś pewien terminu swego urlopu, zawsze możesz zaoszczędzić kilka złotych.
Podpatrzone na: Eholiday.pl
Wprowadził: A.T.
21-01-14 00:00:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.