Rejs po Morzu Śródziemnym

Proponujemy Państwu tygodniowe rejsy firmowe wspaniałym statkiem MSC
Fantasia po Morzu Śródziemnym. Podczas rejsu będzie się Państwem zajmował polski pilot, profesjonalna załoga oraz, podczas wycieczek – fachowy przewodnik.
Wyprawa egzotyczna

Podczas naszej morskiej wyprawy zawiniemy do najwspanialszych przystani, m.in. do Marsylii. Sama wyprawa luksusowym statkiem MSC Fantasia będzie dla Państwa niezwykłym przeżyciem – wielość atrakcji na statku, wspaniałe wnętrza i wyśmienita kuchnia z pewnością uczynią Państwa rejs zapamiętanym do końca życia.

Zaciekawił Cię przedstawiany tu wątek i poszukujesz poza tym dodatkowych wiadomości? Poczytaj o nim znacznie więcej w tym serwisie (http://www.mojekonferencje.pl/sale-konferencyjne-ciechocinek).

Z nami wybierz się na podróżne motywacyjne. MSC Fantasia ze swoim kuzynem MSC Splendida są największymi statkami wycieczkowymi, jakie kiedykolwiek powstały dla armatora z europy. Oba statki są arcydziełem włoskiego stylu: doskonale połączono tutaj nowoczesną technologię, klasykę wystroju oraz różnorodne usługi. (Wakacje na Maderze z strefapodrozy) Po raz pierwszy na statku, goście będą chodzić po schodach Swarovski Crystal. Przezroczysty sufit umożliwia pasażerom doświadczyć bajecznych chwil w trakcie obserwacji gwiaździstego nieba.

Ta oferta nadole domki jest bardzo atrakcyjna i jeśli poszukujesz więcej informacji na prezentowaną tu tematykę, to odnajdziesz je tutaj.

Goście mają dla siebie 27,000 m2 różnorodnych atrakcji takich jak np. 4 baseny. Można na pewno odnaleźć siebie, odprężając się podczas kojącego rejsu. Firmowe wyjazdy integracyjne, inaczej incentive, nie muszą być nudną koniecznością – z nami to niezapomniana przygoda. MSC AUREA spa oferuje ultra nowoczesne zabiegi jak np. masaże i wiele więcej. MSC Fantasia to pierwszy statek wycieczkowy posiadający specjalną przestrzeń dla VIP-ów: uprzywilejowani goście przebywają w MSC Yacht Club z 72 luksusowymi apartamentami.

W wolnej chwili

Wyjazd integracyjny – organizacja

Młode przedsiębiorstwa chętnie organizują biznesowe wycieczki. To skuteczny sposób|skuteczna metoda na integrację pracowników i pobudzenie do dalszej pracy. Logistyka firmowej wyprawy to wyzwanie i wymaga całkiem sporej wiedzy.


Indywidualny opiekun pomoże przy check-in'ie, przeniesie bagaż, pomoże go rozpakować, zorganizuje prywatną imprezę! MSC Fantasia to oryginalny poziom wśród rejsów, gdzie wszystkie Państwa wakacyjne wizje się spełnią.

Propozycja zakwaterowania Chcielibyśmy Państwu zaproponować nocleg w kajutach na zewnątrz oraz w kabinach z balkonem. Wszystkie kajuty są wyposażone we wszelkie udogodnienia: łazienkę z wanną, telefon, sejf, telewizor i mini- bar.

Kabina zewnętrzna z balkonem kajuta o powierzchni 18 m². Łóżka są zarówno pojedyncze lub podwójne (na życzenie). Każda kajuta zawiera przestronną szafę, telefon, sejf, telewizor i mini-bar. Dostęp do wi-fi (za dodatkową opłatą).

Kabina zewnętrzna bez balkonu Kabina o powierzchni 17-20 m². Łóżka mogą być zarówno pojedyncze lub podwójne (na życzenie). Każda kabina zawiera przestronną szafę, telefon, sejf, telewizor i minibar. Dostęp do Internetu (za dodatkową opłatą).


Propozycja dla VIPów Zapraszamy do wzięcia oferty MSC Yach Club, dzięki której zdobędą Państwo szereg dodatkowych przywilejów. Zostaną Państwo zakwaterowani w specjalnie wydzielonej części statku, w ekskluzywnych apartamentach, wyposażonych w wielkim stylu. Przez całą dobę do Państwa dyspozycji będzie ekskluzywna obsługa przez kamerdynera oraz dostęp do punktu consierge. Będą Państwo mogli skosztować ekskluzywne przysmaki i dania, wina i koktajle w specjalnych miejscach the Top Sail Lounge, the One Pool Bar, L’Etoile.Goście MSC Yacht Club mają także do wyłącznego użytku solarium i bar.Inne oferty wyjazdów na Wrocławskie biuro podróży
21-03-05 07:25:43
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.