Urokliwe turystyczne miejscowości w Polsce

Sopocka plaża
Wprowadził: maciekbor
Podpatrzone na: http://www.flickr.com/
Każdy z nas zdaje sobie sprawę, że aby wypocząć i nabrać dystansu do pracy i codziennych spraw nie trzeba wyszukiwać najdalszych zakątków świata i luksusowych wycieczek. Zazwyczaj to co najbardziej atrakcyjne, znajduje się tuż obok nas. Przykładem tego są niezwykle urokliwe miejsca w Polsce, słynące ze swych uzdrawiających zalet. Dodatkowym plusem będą małe ceny zakwaterowania a noclegi w Ciechocinku na pewno nie zrujnują naszej kieszeni.

Urlop nie tylko dla seniorów

W wolnej chwili

Kup sobie rower zimą

Wprowadził: KROSS
Pomimo tego, że styczeń jest w pełni, warto już teraz zastanowić się nad zbliżającą się wiosną i eskapadach rowerowych. Nie ma znaczenia czy jesteśmy w zaludnionym mieście czy w przytulnym miasteczku, czas na aktywny wypoczynek i przejażdżki na rowerze znajdzie się zawsze i każdy dobierze odpowiedni sprzęt rowerowy dla siebie.


Miejscem godnym polecenie jest z pewnością Ciechocinek (dużo propozycji tu ), położony w województwie kujawsko-pomorskim. Jest to miejscowość turystyczna i uzdrowiskowa które słynie z dużej liczby ciekawych miejsc i zabytków, na przykład Grota solankowa, Dworek Prezydentów RP, Parku Zdrojowego i Tężniowego, oraz pijali wód Mineralnych. Nie bez przyczyny co roku Ciechocinek odwiedzany jest przez tysiące turystów, zwłaszcza osób schorowanych, mających dolegliwości układu oddechowego i krążeniowego a także osób starszych. Przyjeżdżają nie tylko wypocząć, ale przede wszystkim podreperować swoje zdrowie. Noclegi w Ciechocinku możemy znaleźć na stronach internetowych, a także w punktach informacyjnych i turystycznych miasteczka. Wakacje nad polskim morzem

Wakacje nad polskim morzem to z pewnością duża okazja do poprawy swojego samopoczucia, odporności i wyciszenia się. Stoi za tym uzdrowicielska moc jodu, z powodu którego wypoczynek nad morzem jest wybawieniem dla często chorujących dzieci. Dokonując wyboru miejscowości nadmorskiej często dobrze jest się kierować atrakcjami turystycznymi, baza noclegową a także urokliwości linii brzegowej i plaż. Miejscem do którego warto się wybrać jest z pewnością Rewal.

Rewal jest nadmorskim miasteczkiem wypoczynkowym, położonym w województwie zachodniopomorskim. Ciekawostką odróżniającą tą miejscowość od szeregu innych, często bardziej znanych jest baza rybacka i antropopresja wydm. Ceny w Rewalu nie są bardzo wygórowane i często niższe niż w innych turystycznych miejscowościach. Noclegi Rewal także są przygotowane na przyjazd turystów gwarantując wypoczynek za niewielkie pieniądze.

Zwykle nie tak popularne miejscowości w Polsce - takie jak Rewal czy Ciechocinek zaskakują nas swoją niepozornością i pięknymi miejscami. Za wyjątkiem relaksu podreperujemy tutaj także swoje samopoczucie nie rujnując przy tym portfela.
Podpatrzone na: Eholiday.pl
Wprowadził: A.T.
18-07-12 10:38:39
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.